LENOVO Y50-70 I7-4710HQ/16/1TB/GTX860M/FHD/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Stworzony dla graczy
Potężnie wyposażony laptop IdeaPad do gier, z wysokiej klasy kart graficznych przeniesie Twoje najbardziej wymagające gry, aplikacje graficzne i dźwiękowe orazinne intensywnie obciążające procesor aplikacje w inny wymiar wydajności.
Klawiatura AccuType
Klawiatura AccuType charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i zapewnia większą precyzję i komfort pisania dzięki specjalnie zaokrąglonym klawiszom.Wybierz model z podświetlaną klawiaturą, aby ułatwić sobie pracę przy słabym oświetleniu.
Wbudowana kamera HD oraz mikrofon wysokiej jakości
Dzięki krystalicznie czystej jakość obrazu i dźwięku oraz funkcji śledzenia twarzy możesz bez problemu komunikować się z przyjaciółmi i poczuć, jakbyś był obok nich.
Grafika NVIDIA® GeForce®
Standardowe wyposażenie to karta graficzna NVIDIA® GeForce® która pozwoli uzyskać szybkość do 1,6 x więcej klatek/sekundę przeniesie Cię w nowy wymiar rozrywki pozwalając na czerpanie radości z twoich ulubionych gier gdzie tylko zechcesz.
Mobilna rozgrywka
Lenovo poraz kolejny zaskoczyło nas przenośnym urządzeniem które w pełni zasługuje na miano przenośnej platformy do profesjonalnej rozgrywki.Będziesz mógł brać udział w wirtualnych zmaganiach gdzie tylko będziesz chciał , a najwyższej jakości podzespoły zapewnią Ci niespotykaną jakość wśród urządzeń mobilnych.
Wysoka kompatybilność
Zawsze włączony port USB pozwala ładować urządzenia zewnętrzne nawet wtedy, gdy laptop jest wyłączony i odłączony od zasilania sieciowego.Aby oglądać swoje ulubione filmy w podróży, skonfiguruj swój system z najnowszym odtwarzaczem.
Inteligentny panel dotykowy
Zoptymalizowany do współpracy z nowym interfejsem systemu operacyjnego Windows 8.1 inteligentny panel dotykowy umożliwia łatwe przewijanie, powiększanie i obracanie, zapewniając wygodne sterowanie laptopem Lenovo.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7 4710HQ 4x2,5GHz(turbo 3,5GHz),6MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX860M |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 a/b/g/n;Wbudowany Bluetooth;Intel WiDi |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;RJ-45;Wyjście słuchawkowe;Wejście mikrofonowe |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Podświetlana klawiatura;Kamera internetowa 720p |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17