ASUS G750JM-BSI7N23 I7-4700HQ/8/1TB/GTX860M/W8.1
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wyróżnij się na tle innych — poznaj 17-calowy laptop dla graczy umożliwiający przetaktowanie
- Windows 8.1
- Powalająca na kolana szybkość dzięki procesorowi Intel® Core™ i7 czwartej generacji i układowi graficznemu NVIDIA® GeForce® GTX860M
- Dwa niezależne, inteligentne wentylatory oraz miedziane radiatory zapewniają maksymalną efektywność i minimalny hałas
- ASUS SonicMaster i ROG AudioWizard gwarantują zoptymalizowany, mocny dźwięk w grach każdego rodzaju.
- Bezkompromisowa klawiatura o dużym skoku jest po prostu najlepszą, jaka kiedykolwiek znalazła się w laptopach dla graczy

Konstrukcja z myślą o graczu
Wspaniała moc do gier
G750 jest nawet smuklejszy i jeszcze bardziej przystosowany do grania niż poprzednie notebooki z serii G, co już wiele mówi. Spełni Twoje oczekiwania gracza jako najlepsza broń w grach dowolnego gatunku, czyniąc z Ciebie lepszego zawodnika i potężniejszego sojusznika kolegów z drużyny. Przyciągające wzrok wzornictwo ponownie czerpie inspirację z niewidzialnych myśliwców, a przy tym ma ergonomicznie ukształtowane powierzchnie, które zapewniają większą wygodę podczas długich sesji grania. Lepszą komunikację z partnerami w rozgrywkach, a także wszystkimi innymi, umożliwi kamera HD, natomiast zestaw wyjątkowych akcesoriów pozwoli uzyskać pełnię doznań w grach prowadzonych w domu i poza nim.
Ekstremalna wydajność
Moc najwyższej klasy
Korzystaj z wydajności typowej dla komputera biurkowego dzięki ulepszonemu procesorowi Intel® Core™ i7-4700 czwartej generacji i potężnemu układowi graficznemu NVIDIA® GeForce® GTX 860M, wspieranym przez ASUS TurboMaster, by uzyskać najwyższą moc w grach!

Interfejsy odpowiadające potrzebom gracza
Wszystko, co niezbędne do niesamowitego grania
Gra na wysokim poziomie wymaga najszybszych interfejsów i najlepszych ekranów, dlatego też G750 został tak skonstruowany, by zaoferować tylko najlepsze. Wbudowana technologia Intel® Thunderbolt™ zapewnia ultraszybką transmisję grafiki i danych jednym kablem, natomiast układ Killer Wireless-N 1202* gwarantuje błyskawiczną i stabilną pracę sieci bezprzewodowej. G750 obsługuje monitory nowej generacji 4K Ultra High Definition (4K/UDH) dające niesamowity poziom szczegółowości obrazu, a dzięki technologii wyświetlania ASUS Trinity możesz podłączyć do trzech ekranów jednocześnie i doznać niezwykłych wrażeń

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7 4700HQ 4x2,4Ghz(max 3,4GHz),6MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 860M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Sonic Master;ROG Audio Wizard(2 głośniki + subwoofer);Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 4x USB 3.0;1x HDMI |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17