ACER ASPIRE 5 A515-51G-570F I5-7200U/6GB/1TB/GT940MX/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekscytujące możliwości
Korzystaj z obrazu niezwykłej jakości i zachwycającego dźwięku w atrakcyjnej, nowoczesnej formie.
Każdy dzień w pięknym stylu
Piękny, nowoczesny wygląd cieszy oko elegancką powierzchnią zewnętrzną i stylowymi powierzchniami wewnętrznymi.
Wspaniały obraz
Realistyczne kolory ożywają dzięki ekranowi o przekątnej 15,6 cala w rozdzielczości Full HD 1080p wyposażonemu w technologię IPS.
Doskonała wydajność
Olbrzymi krok naprzód w dziedzinie pracy z komputerami przenośnymi i doskonałej grafiki.
Cortana z obsługą głosu
Cortana to Twój osobisty cyfrowy asystent z prawdziwego zdarzenia, który pomoże Ci w produktywnej pracy.
Imponująca wydajność
Pracuj przy dużych obciążeniach roboczych i realizuj większe zadania dzięki mocniejszemu procesorowi.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7200U 2x 2.5 GHz (Max. 3.1 GHz), 3MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce 940MX |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x USB Type-C;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17