ACER E1-571G-53232G50MAKS I5-3230/3/500/GF710
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6", wyposażony w procesor Intel i5 3230M o częstotliwości taktowania 2.6 GHz, z zainstalowaną pamięcią 3 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GeForce GT710M. System Operacyjny: Linux.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-3230M 2.6 GHz |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | 710M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3x USB 2.0; 1x VGA; 1x HDMI; 1x RJ45; 1x Wejście słuchawkowe; 1x Wejście mikrofonowe; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17