ADATA LEGEND 960 2TB 7.4/6.8 DYSK SSD NVME M.2
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dysk SSD M.2 Gen4 NVMe LEGEND 960 2 TB

Dysk SSD M.2 ADATA LEGEND 960 o pojemności 2 TB obsługuje najnowszy interfejs PCIe Gen4x4, który jest zgodny ze standardem NVMe 1.4. Oferuje znakomitą szybkość odczytu i zapisu, więcej opcji połączeń oraz obsługę najnowszych platform Intel i AMD. Pomoże Ci przyspieszyć pracę twórczą niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze stacjonarnym, czy na notebooku.
Technologia kodu LDPC (ang. Low Density Parity Check) i 256-bitowe szyfrowanie AES zapewniają dokładność danych i bezpieczeństwo plików.
Najlepszy pod kątem wydajności
Dysk ADATA LEGEND 960 2 TB zapewnia szybkość sekwencyjnego odczytu i zapisu na poziomie 7400/6800 MB na sekundę, czyli do 4 razy szybszą w porównaniu ze standardowym dyskiem SSD PCIe Gen3 i 13 razy szybszą niż dysk SSD SATA.
Jest on również wstecznie zgodny z interfejsem PCIe 3.0 i został stworzony z myślą o tworzeniu zarówno projektów wirtualnych, animacji, jak i gier.
Współdziałanie z konsolami PS5
Dysk ADATA LEGEND 960 obsługuje interfejs PCIe 4.0 i może być używany z konsolami PS5 jako rozszerzenie pamięci. Nie tylko jego rozmiar idealnie pasuje do gniazda, ale zapewnia on także płynne granie w gry bez opóźnień.
*Według firmy Sony, nawet jeśli szybkość odczytu i zapisu przewyższa oficjalny standard, nie we wszystkich grach uzyskana zostanie ta sama wydajność co w przypadku wbudowanego dysku SSD konsoli PS5.
**Podczas używania z konsolą PS5 szybkość sekwencyjnego odczytu wynosi 6400 MB/s w przypadku wszystkich pojemności.
Świetny wygląd i chłodzenie
Czarny radiator dysku ADATA LEGEND 960 z wykończeniem w kolorze brązu i piaskowaną powierzchnią świetnie wygląda i chłodzi.
Dzięki nowatorskiej obróbce powierzchni zapewnia niezwykle skuteczne rozpraszanie ciepła i obniżanie temperatury.
| Przeznaczenie produktu |
PC
PlayStation 5
|
| Pojemność | 2000 GB |
| Interfejs | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Prędkość odczytu (maksymalna) | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu (maksymalna) | 6800 MB/s |
| Rodzaj kości pamięci | TLC |
| Niezawodność MTBF | 2 000 000 godz. |
| Dodatkowe informacje |
Technologia LDPC
Technologia S.M.A.R.T
256-bitowe szyfrowanie danych AES
|
| Kod producenta | ALEG-960-2TCS |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | M.2 2280 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 x4 NVME (M.2) |
| Prędkość odczytu | 7400 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6800 MB/s |
| Wymiary | 3,1 x 22 x 80 mm |
| Waga | 11g |
| Kod producenta | ALEG-960-2TCS |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17