AMD RYZEN 5 7600X 4,7GHz AM5 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
AMD Ryzen 5 7600X
(100-100000593WOF)

Zaprojektowany z myślą o graczach i twórcach treści, procesor AMD Ryzen 5 7600X w architekturze "Zen 4" zapewni Ci poziom wydajności, który sprosta wszystkim postawionym przed nim zadaniom. Skup się na tym co ważne i odnieś zwycięstwo na wirtualnym polu bitwy lub przygotuj projekt, który zachwyci wszystkich. Dzięki 6 rdzeniom, 12 wątkom, zegarom przyspieszającym do 5,3 GHz oraz 38 MB pamięci podręcznej, AMD Ryzen 5 7600X zapewni Ci wydajność zmieniającą perspektywę.
Architektura Zen 4
Za sprawą nowego socketu AM5 i technologii produkcji 5 nm FinFET, procesory AMD Ryzen serii 7000 pozwalają wejść na zupełnie nowy poziom i rozkręcić wydajność konfiguracji. Funkcja Precision Boost 2 automatycznie podnosi częstotliwość procesora, gdy jest to najbardziej potrzebne. AMD EXPO zwiększa taktowania pamięci DDR5, by odblokować wyższe opcje w grach. Precision Boost Overdrive wykorzystuje płytę główną, by podbijać osiągi za naciśnięciem jednego przycisku. A przy tym możesz dostosowywać ustawienia swojego procesora Ryzen 5 7600X za pomocą narzędzia AMD Ryzen Master.
Najnowsze technologie
Niezależnie od tego, czy renderujesz scenę 3D z wysoką liczbą poligonów, eksportujesz długie pliki wideo w wysokiej rozdzielczości czy wizualizujesz architektoniczne marzenia, procesor AMD Ryzen 5 7600X zapewni Ci oszczędność czasu. Oprócz czystej sprzętowej wydajności, możesz zwiększać swoją produktywność dzięki usprawniającym pracę rozwiązaniom, takim jak wsparcie dla pamięci masowej PCIe 5.0, pamięci RAM DDR5 i ultra szybkiego WiFi 6E czy dedykowanym akceleratorom wideo.
Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Gen.7 |
| Typ gniazda | LGA 1155 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Częstotliwość taktowania | 4.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Pamieć cache L3 | 38 MB |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon™ Graphics |
| TDP | 105W |
| Technologia wykonania | 5 nm |
| Kod producenta | 100-100000593WOF |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17