ARCTIC P12 ARGB PWM PST BLACK 120mm WENTYLATOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wentylator Arctic P12 PWM PST Black ARGB 120mm 0dB
- Pojedynczy czarny wentylator 120 mm z ARGB
- Standard oświetlenia ARGB 3-pin +5V
- Sterowanie obrotami w zakresie od 200 do 2000 dzięki PWM PST
- Tryb 0dB czyli zero obrotów na minutę
- Zoptymalizowany pod kątem ciśnienia statycznego
- Minimalne wibracje
- Wysokiej jakości łożysko
- 6-letnia gwarancja producenta
| Przeznaczenie | Wentylator obudowy |
| Wymiary wentylatora | 120 mm |
| Obroty minimalne | 200 obr/min |
| Obroty maksymalne | 2000 obr/min |
| Podświetlenie | ARGB |
| Ciśnienie statyczne | 1,85 mmH2O |
| Przepływ | 48,8 CFM (82,92 m³/h) |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór prądu | 0,11 A |
| Łożysko | FDB (Fluid Dynamic Bearing) |
| Grubość | 25 mm |
| Długość przewodu zasilającego | 40 cm |
| Złącze zasilania | Fan PWM 4 pin + ARGB 3-pin (7-pin) |
| Wbudowana regulacja obrotów | PWM PST |
| Kolor wirnika | Biały |
| Kolor ramki | Czarny |
| Złącze PST | 4-pinowy kabel PWM z rozdzielaczem Y |
| Gwarancja producenta | 72 miesiące |
| Producent | Arctic |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 6 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17