ASUS D550CA-SX281H 1007U/4/500/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klasyczny, ponadczasowy design
Notebooki z serii ASUS D, zaprojektowane do codziennych prac oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Smukły profil obudowy jest o 5% mniejszy niż w poprzednich notebookach z serii D, a mimo to wciąż mieści duży panel dotykowy z intuicyjnym, wielopunktowym sterowaniem gestami Smart Gesture.


Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesora | 1007U 2x1,50GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n |
| Dodatkowe informacje | matryca błyszcząca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17