ASUS RADEON R7 250 1024/128 DDR5 R7250-1GD5-V2
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna ASUS Radeon™ R7 250 o wielkiej wartości i doskonałej stabilności
- Odporny na kurz wentylator wydłuża żywotność karty o 25%
- W technologii Super Alloy Power II zastosowano najwyższej jakości komponenty aluminiowe, które wzmacniają ogólną niezawodność karty graficznej.Branżowa technologia
- AUTO-EXTREME i 100% automatyzacja, zapewniają najwyższą niezawodność.
- Procesor graficzny GPU Tweak II ułatwia przetaktowanie prostsze i czyni je bardziej widocznym niż kiedykolwiek, dzięki intuicyjnemu, całkowicie nowemu interfejsowi użytkownika.
Chłodzenie, które pozwoli Ci wygrać!
Karta graficzna ASUS R7 250 jest naszpikowana technologią Auto-Extreme i 100% automatyzacją, zapewniającą najwyższą niezawodność. Super Alloy Power II gwarantuje lepszą stabilność i trwałość, a GPU Tweak II z XSplit Gamecaster oferuje intuicyjne podrasowanie wydajności i natychmiastowe przesyłanie gry.

Odporny na zakurzenia wentylator
O 25% dłuższa żywotność karty
Unikalny projekt wentylatora zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, zwiększając żywotność karty graficznej o 25%*

Technologia AUTO-EXTREME z Super Alloy Power II
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I PEWNA NIEZAWODNOŚĆ
Karty graficzne ASUS są teraz produkowane w technologii AUTO-EXTREME, pierwszym w branży w 100% automatycznym procesie produkcji; zostały również wyposażone w komponenty Super Alloy Power II, które zwiększają wydajność,zmniejszają utratę mocy, zapewniają cichsze działanie komponentów przy pełnym obciążeniu, a także osiągają niskie temperatury, zapewniając niezrównaną jakość i niezawodność.

GPU Tweak II
Zmieniaj i ulepszaj do woli
Dzięki zupełnie nowemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, GPU Tweak II ułatwia i uprzyjemnia podkręcanie, jednocześnie zachowując zaawansowane opcje dla zaprawionych w boju overclockerów. Już jedno kliknięcie wystarczy, by nowa funkcja Gaming Booster, usuwając zbędne procesy i przydzielając automatycznie wszystkie dostępne zasoby, zwiększyła wydajność systemu.

Gaming Booster
Podnieś wydajność jednym kliknięciem
- Efekty wizualne: Popraw wydajność wyłączając efekty wizualne systemu.
- Usługi systemowe: Automatycznie lub manualnie wyłącz usługi lub procesy systemu.
- Defragmentacja pamięci: Przeorganizuj i zwolnij pamięć systemu, nie wyłączając żadnych procesów.

Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 1 GB |
| Taktowanie pamięci | 1125 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 725 MHz (925 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość: 4096 x 2160 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17