ASUS RX 470 4096/256 STRIX-RX470-O4G-GAMING
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS ROG Strix RX 470 dla wspaniałych gier w jakości HD z oświetleniem Aura RGB.
- Zegar przetaktowany do 1270 MHz zapewnia wyjątkową wydajność i doznania w trakcie gry.
- Jednostka DirectCU II z opatentowanymi wentylatorami Wing-Blade zapewnia o 30% niższą temperaturę i 3-krotnie cichszą pracę.
- ASUS FanConnect posiada 4-stykowe kontrolowane przez GPU końcówki podłączone do wentylatorów systemowych, co zapewnia im optymalną wydajność termiczną.
- Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność.
- Oświetlenie Aura RGB wyraża osobisty styl grania.
- Procesor graficzny GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster zapewnia intuicyjne podrasowanie wydajności oraz możliwość natychmiastowej gry w trybie przesyłania strumieniowego.
PRZYĆMIEWA KONKURENCJĘ
Karty graficzne dla graczy ROG Strix RX 470 napakowane są ekskluzywnymi technologiami ASUS, takimi jak DirectCU II Technology z autorskimi wentylatorami Wing-Blade dla 30% lepszego chłodzenia i trzykrotnie cichszego działania oraz jedyną w swoim rodzaju technologię Auto-Extreme dla najwyższej jakości i niezawodności. GPU Tweak II z XSplit Gamecaster zapewnia bardziej intuicyjną optymalizację działania i natychmiastowy streaming gry.
DOBRE CHŁODZENIE I CICHA PRACA
Opatentowana technologia Dual.wentylatory Wing-Blade 0dB
ASUS FanConnect
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Technologia Auto-Extreme
5+1 -fazowy Super Alloy Power II
Zwiększona trwałość i wydajność
PERSONALIZED GAMING STYLE
Oświetlenie Aura RGB
Twoje pragnienie prędkości zostaje spełnione.
Najlepsze combo dla maksymalnej płynności gry
GPU Tweak II z XSplit Gamecaster
Podrasuj sprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami
XSplit Gamecaster
Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe podczas rozgrywki
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 6600 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1250 MHz (1270 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość: 5120 x 2880 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17