ASUS X550LC-XO045H I5-4200U/4/500/GF720/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
-
Niezwykłe
Piękno
Klasyczny, ponadczasowy design
Notebooki z serii ASUS X, zaprojektowane do codziennych prac wielozadaniowych oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Wykończenie koncentrycznymi okręgami i ozdobione wzorem podpórki pod nadgarstki dodają codziennej pracy z komputerem odrobinę wyrafinowania i elegancji. Smukły profil obudowy jest o 5% mniejszy niż w poprzednich notebookach z serii X, a mimo to wciąż mieści duży panel dotykowy z intuicyjnym, wielopunktowym sterowaniem gestami Smart Gesture, kilka gniazd USB 3.0 do szybkiego transferu danych oraz technologię IceCool utrzymującą nadgarstki w chłodzie.
-
Niesamowita
Wydajność
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażone w procesory Intel® Core™ i karty graficzne, funkcję Instant On, która przywraca komputer ze stanu uśpienia w 2 sekundy oraz USB 3.0 zapewniający 10-krotnie szybszy transfer danych. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
-
Niezwykły
Dźwięk
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X.
-
Niesamowita
Cloud
Dostęp do danych, w każdym miejscu i o każdej porze
ASUS WebStorage zapewnia użytkownikom dostęp do danych i plików przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki ASUS WebStorage Twoje pliki są uaktualniane i synchronizowane na różnych urządzeniach; możesz dzielić się zdjęciami i filmami ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a także nadawać strumieniowo muzykę i filmy na swoje urządzenie. Seria X550 dostaje darmowy trzyletni dostęp do 32GB pamięci ASUS WebStorage.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-4200U;2x1,60GHz, do 2,60GHz w TurboBoost; 3MB Smart Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GF720 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB3.0; 1x USB2.0;HDMI;D-sub;1x wyj./wej. combo jack |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17










