BLUBOO DUAL GOLD SMARTPHONE
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | MediaTek MTK6737 (4 x 1.5GHz) |
| Przekątna ekranu | 5.5" |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wbudowana | 16GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Łączność | WiFi: 802.11b/g/n;Bluetooth 4.0;4G LTE |
| Złącza | MicroUSB;Wyjście słuchawkowe;Slot na karty SD do 256 GB |
| Aparat | Tylny: 13.0MP + 2.0MP z lampą błyskową i AF;Przednia kamera: 5.0MP (8.0MP z interpolacją), Sony IMX135 Sensor |
| System operacyjny | Android 6.0 Marshmallow |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh |
| Waga | 240 g |
| Wymiary | 95x170x45mm |
| Kolor | Złoty |
| Dodatkowe informacje | Gravity Sensor;Ambient Light Sensor;Akcelerometr;Czujnik zbliżeniowy;Żyroskop |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17