BROTHER DCP-L2512D URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wielofunkcyjne urządzenie monochromatyczne Brother DCP-L2512D

Wydajne drukowanie, skanowanie i kopiowanie przy użyciu szybkiego i cichego modelu DCP-L2512D. To zaprojektowane z myślą o tętniących życiem domach i małych biurach urządzenie. Charakteryzuje się nie tylko cichą pracą i kompaktową konstrukcją, lecz również oferuje ogromne ilości funkcji. Duży podajnik z papierem na 250 arkuszy sprawia, że nie musisz już regularnie wkładać papieru. A opcjonalne tonery o wysokiej wydajności znacznie obniżą koszt każdej drukowanej strony.
Dodatkowy rok gwarancji
Możliwość przedłużenia gwarancji o jeden rok. Wystarczy zarejestrować swoje urządzenie na stronie producenta na w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Najważniejsze funkcje
- Prędkość druku do 30 stron na minutę
- Automatyczny druk dwustronny
- Podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy
- Toner startowy o wydajności do 700 stron
- Kompatybilny z tonerami TN-2411 oraz TN-2421
- Łatwy w użyciu i konfiguracji
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Urządzenie DCP-L2512D oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę oraz podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a jego konfiguracja i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut.
Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2512D było oszczędne. Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.
Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.
Długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji mocnych i trwałych materiałów i zapewnieniu znakomitego wsparcia technicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 30 stron A4/min. |
| Gramatura papieru | do 230 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x1200 dpi;Rozszerzona do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;Letter;A5;A6;Executive;koperty |
| Wymiary | 580x517x434mm |
| Waga | 10 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD, 2 wiersze x 16 znaków |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17