DELL VOSTRO 5510 I5-11300H/8GB/256GB/W10P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop biznesowy Dell Vostro 5510
Co czyni laptop Dell Vostro 5510 wyjątkowym? Po pierwsze - smukła, cienka konstrukcja, która zachwyca nie tylko designem, ale i solidnością wykonania. Po drugie - łatwość obsługi i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, a wszystko to w zgodzie zarówno z nowymi, jak i starszymi technologiami. Dell Vostro 5510 świetnie sprawdzi się we wszystkich firmach, które poszukują sprzętu przystępnego cenowo, a jednocześnie spełniającego nowoczesne standardy w kwestii wydajności i bezpieczeństwa.
Procesor Intel Core i5 11. generacji
Postaw na wyjątkowe osiągi procesora Intel Core i5 i podążaj za nowoczesnymi osiągnięciami technologii cyfrowej. 11. generacja CPU wprowadziła zupełnie nową wydajność, zwiększając automatycznie taktowanie zegarów w ramach technologii Intel Turbo Boost. To oznacza wyższą produktywność i dynamikę działania przy niższym zapotrzebowaniu procesora na energię. Komputer pracuje dzięki temu sprawniej, z łatwością obsługując procesy kreowania, edycji oraz udostępniania zarówno multimediów, jak i filmów sferycznych.
Układ graficzny Intel® Iris® Xe
Najnowsza grafika Intel® Iris® Xe zapewnia innowacyjną, zintegrowaną technologię graficzną, aby wzbogacić wrażenia podczas gry i zwiększyć prędkość pracy podczas tworzenia treści. Zyskaj zupełnie nowe doświadczenia z obrazem i rozszerz swoją przestrzeń roboczą podpinając dodatkowy ekran. Twórcy mogą projektować i tworzyć złożone pliki z niezwykłym poziomem szczegółowości, a gracze mogą cieszyć się szybką i intensywną rozgrywką w rozdzielczości Full HD w popularnych grach.
Na nim możesz polegać
We współczesnym, stale połączonym z siecią świecie prywatność online jest wyjątkowo istotna. DlategoDell Vostro 5510 ma wygodną osłonę, która umożliwia fizyczne zamknięcie kamery internetowej, kiedy nie jest używana. Laptop wyposażono także w podświetlaną klawiaturę z włókna węglowego odporną na zachlapanie. Dzięki funkcji ExpressCharge baterię uzupełnisz nawet do 80% w około godzinę.
Dell Mobile Connect
Pobierz aplikację Dell Mobile Connect na swój laptop oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, aby połączyć swoje urządzenia w jedno spójne środowisko.- Mniej zakłóceń - dzięki rozwiązaniu Dell Mobile Connect możesz dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a nawet wyświetlać zawartość telefonu z Androidem na komputerze, by korzystać na nim z ulubionych aplikacji.
- Ochrona prywatność - aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki czemu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.
- Łatwe przenoszenie danych - szybko przenoś zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty z komputera na telefony z Androidem i odwrotnie, bez skomplikowanych usług pamięci w chmurze i tworzących bałagan kabli. *Konieczne jest pobranie aplikacji Dell Mobile Connect na komputer i smartfon. Korzystanie z aplikacji mobilnych w ramach mirroringu jest możliwe tylko na urządzeniach z Androidem.

Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-11300H |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 256 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1,75 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17