DELL VOSTRO 7620 i7-12700H/16/512/RTX3050/W11P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop biznesowy Dell Vostro 7620

Biznesowy laptop Dell Vostro 7620 to odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzięki niemu masz pewność, że wszystkie powierzone Ci zadania wykonasz szybko i bez opóźnień. Wytrzymała obudowa to idealne rozwiązanie jeśli często podróżujesz, a długi czas pracy baterii i szybkie ładowanie ułatwią Ci bycie mobilnym. Dzięki udoskonalonemu systemowi chłodzenia możesz pracować zawsze na najwyższych obrotach.
Solidny system chłodzenia
Zarządzanie temperaturą laptopa jest niezwykle ważne. Szczególnie podczas wymagających projektów. Dlatego Dell Vostro 7620 może pochwalić się smukłą konstrukcją, w której zmieściły się wydajne dwa wentylatory i trzy ciepłowody. Do tego cztery otwory wentylacyjne i otrzymujesz doskonałe rozpraszanie ciepła.
Wytrzymała obudowa
Obudowa w Dell Vostro 7620 została stworzona z aluminium. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt jest lekki, a przy tym wytrzymały. Jego wytrzymałość potwierdza również standard militarny MIL-STD-810H. Zabieraj notebooka w każdą służbową podróż i nie obawiaj się o jakiekolwiek uszkodzenia. Dodatkowo laptop może pochwalić się podświetlaną klawiaturą, która jest odporna na zachlapanie.
Długie godziny pracy
Ten laptop może pochwalić się certyfikatem TÜV Rheinland i technologią Dell ComfortView. Dzięki tym rozwiązaniom wyświetlacz redukuje szkodliwą emisję niebieskiego światła i tym samym dba o komfort Twoich oczu podczas długich seansów.
A jeśli już mowa o spędzaniu długich godzin przed ekranem laptopa to funkcja ExpressCharge Boost umożliwia naładowanie urządzenia do 80% w godzinę lub do 35% w 20 minut.
Nowy poziom wideokonferencji
Dostrojone przez Waves Maxx aż cztery głośniki oraz para mikrofonów optymalizują dźwięk i sprawiają, że jesteś doskonale słyszany podczas konferencji online i sam świetnie słyszysz swoich współrozmówców.
Do tego, jeśli nie chcesz, możesz nie pokazywać swojej twarzy i skorzystać z fizycznej przesłony kamery. To komfort i gwarancja, że nikt Cię nie podgląda. Kamera z szerokim zakresem dynamiki i czasową redukcją szumów pozwoli Ci wyglądać zawsze perfekcyjnie.
Produkt |
|
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Vostro |
| Seria produktu | Vostro 7000 |
| Model produktu | Vostro 7620 |
| P/N produktu | N3302VNB7620EMEA01 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
|
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-12700H |
| Liczba rdzeni procesora | czternaście |
| Liczba rdzeni performance | sześć |
| Liczba rdzeni efficient | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,5 GHz (Max efficient core) |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,7 GHz (Max performance core) |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
Matryca |
|
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | WVA |
Pamięć RAM |
|
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 1 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 0 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 40 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4800 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk |
|
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
Karta graficzna |
|
| Producent karty zintegrowanej | Intel® |
| Model karty zintegrowanej | Iris Xe Graphics |
| Producent karty dedykowanej | NVIDIA® |
| Model karty dedykowanej | GeForce RTX 3050 |
| Pamięć karty dedykowanej | 4 GB |
| Technologia pamięci karty dedykowanej | GDDR6 |
Komunikacja |
|
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
Interfejsy WE/WY |
|
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 1 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
|
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Kamera | 2,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | SD, SDHC, SDXC |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
|
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
System operacyjny |
|
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator |
|
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
Zabezpieczenia |
|
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core™ i7-12700H |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Przekątna matrycy | 16" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | GeForce RTX 3050 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | WiFi 6 (802.11 ax), Bluetooth 5.2 |
| Złącza | HDMI 1 szt - HDMI 2.0 USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2 szt Thunderbolt 1 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) RJ-45 [LAN] 1 szt |
| System | Windows 11 Pro |
| Waga | 2 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17