DELL XPS 15 9530 i7-13700H/16G/1TB/RTX4050/W11P
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop do projektowania graficznego Dell XPS 15 9530
Przed Tobą laptop do projektowania Dell XPS 15 9530. Z jego wydajnością wirtualny świat swoi przed Tobą otworem. Możesz pracować z każdego miejsca i nie martwić się o moc, gdyż zawsze masz ją przy sobie. Dzięki niesamowicie kolorowemu ekranowi wyświetlane projekty wyglądają perfekcyjnie. Trwała konstrukcja to dobra wiadomość dla osób, które często podróżują. Postaw na moc dla prawdziwych profesjonalistów.
Zanurz się w niesamowitym dźwięku
Przenieś się do świata wirtualnych wrażeń z niesamowitą technologią Waves Nx ® 3D Audio for Speakers. Konstrukcja z czterema głośnikami to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku 3D. Waves Nx ® 3D oferuje doskonałą jakość głośników, które zostały dostrojone przez wielokrotnie nagradzanego przez Grammy Award producenta. Otrzymaj profesjonalną jakość na profesjonalnym sprzęcie.
Najwyższa jakość
Aluminiowa obudowa została wykonana z niezwykłą starannością przy pomocy obróbki CNC. To pozwoliło na stworzenie eleganckiej konstrukcji, która jest znacznie trwalsza i mocniejsza niż plastik czy magnez. Szlif diamentowy na ściankach bocznych zapewnia jeszcze większą odporność na zarysowania. Podpórka pod nadgarstki wykonana z czarnego włókna węglowego jest przyjemnie chłodna w dotyku. A do tego oferuje maksimum wytrzymałości przy minimalnej wadze.
*Nie wszystkie akcesoria widoczne na zdjęciach są częścią oferowanego produktu, są jedynie przykładem.
Dla prawdziwych pasjonatów
Dell XPS 15 9530 został stworzony z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Pasjonaci swojej pracy, którzy interesują się fotografią, grafiką czy produkcją muzyczną mogą pracować na laptopie. Od teraz Twoje kreatywne projekty mogą wejść na nowy poziom razem z NVIDIA ® Studio. Odblokuj wydajność, która tylko na to czeka. Dzięki serii RTX ™ 40 edycja wideo czy projektowanie graficzne przestaje być wyzwaniem. Korzystaj z aplikacji kreatywnych i wykorzystuj moc RTX do twórczych projektów i edycji wideo.
Matowy ekran
4-stronny ekran InfinityEdge ma proporcje 16:10. Oznacza to, że widzisz jeszcze więcej treści bez zbędnego przewijania. Ze stosunkiem ekranu do obudowy na poziomie 92,9% możesz widzieć jeszcze więcej tego, co najlepsze. Technologia wyświetlania Eyesafe redukuje szkodliwe niebieskie światło, abyś mógł pracować dłużej i nie martwić się o swój wzrok.
Światło odbijające się od ekranu potrafi skutecznie uniemożliwić pracę. Matowa matryca eliminuje ten problem przy użyciu chropowatej powłoki, która pochłania i rozprasza światło. W efekcie nic nie stoi na przeszkodzie, aby w słoneczny dzień przenieść pracę z biura do parku.
Mistrzowski projekt
|
|
|
|
|
Precyzyjne wykonanie
Obudowa została w 100% poddana obróbce przez układ CNC. Notebook wygląda elegancko dzięki precyzyjnemu frezowaniu maszynowemu aluminiowej obudowy, która jest wytrzymalsza i sztywniejsza niż obudowy wykonane z magnezu czy z tworzywa sztucznego. Boki mają szlifowane krawędzie odporne na zadrapania.
|
Piękna i lekka obudowa
Podpórka na nadgarstek z czarnego włókna węglowego została zaprojektowana z myślą o przyjemności w dotyku i zminimalizowaniu wagi urządzenia.
|
Podstawowe funkcje w lepszym wydaniu
Notebook XPS 15 ma ogromny wyświetlacz, duży, wygodny touchpad i podświetlaną klawiaturę typu krawędź-do-krawędzi z dużymi klawiszami, co pozwala pracować z maksymalną wydajnością.
|
Niesamowity dźwięk do miksowania i słuchania
Szybkie logowanie i łącznośćDzięki wykorzystaniu różnych technologii nowy notebook XPS 15 umożliwia szybszą, wydajniejszą pracę. Zaloguj się natychmiast przy użyciu wbudowanego czujnika pokrywy, który pozwala uruchomić notebook w milisekundach. Dodatkowo możesz bezpiecznie zalogować się dzięki funkcji rozpoznawania twarzy, czytnika linii papilarnych oraz funkcji Windows Hello.
Funkcja Dell Pair pozwala połączyć łatwo urządzenia Dell Bluetooth przy użyciu jednego kliknięcia. |
Świadomość ekologicznaTacki wchodzące w skład opakowania są wykonane z tworzyw sztucznych pozyskanych z oceanów i terenów przybrzeżnych. 25% materiału stanowią tworzywa sztuczne z oceanów zebrane na obszarach przybrzeżnych, a pozostałe 75% stanowi inny rodzaj plastiku pochodzącego z recyklingu.
Notebook XPS 15 ma przyznane certyfikaty ENERGY STAR® i EPEAT® Gold. Aż 90% części notebooka można z łatwością poddać recyklingowi lub wykorzystać ponownie. |
Ich najnowszy system. Nasz najlepszy komputer.Określenie „dynamiczny” nie oddaje w pełni potencjału tego duetu. Komputery Dell z systemem Windows 11 zapewniają najlepsze w swojej klasie środowisko pracy.
Nowa perspektywaNowy inspirujący wygląd zapewnia jeszcze płynniejszą pracę. Więcej równowagi w życiuDostosuj przepływ pracy dzięki usłudze asystenta. Możesz też przełączać się między pulpitami i lepiej ułożyć otwarte okna. Razem żyje się lepiejDzwoń, rozmawiaj i planuj dzięki usłudze Teams w systemie Windows 11 bezpośrednio z komputera PC, niezależnie od tego, z jakiego komputera, telefonu lub tabletu łączą się uczestnicy. |
Niezawodna pomoc techniczna klasy premiumKomputer XPS z Support Services pozwala utrzymać łączność i produktywność dzięki szybkiej, specjalistycznej pomocy dostępnej w każdym momencie. Przy zakupie komputera XPS możesz wybrać roczną usługę Premium Support na własny użytek lub usługę ProSupport dla firm.
|
Przejmij kontrolę nad swoim światemUstaw swoje priorytety i organizuj nawigację z MyDell. MyDell to nasze oprogramowanie do optymalizacji oparte na sztucznej inteligencji, które zapewnia inteligentne funkcje automatycznie dostrajające komputer w celu uzyskania doskonałego dźwięku, obrazu, baterii oraz wydajności.
|
Porty i gniazda1. USB 3.2 Type-C™ 2. generacji (z obsługą protokołu DisplayPort i funkcji Power Delivery)
2. Czytnik pełnowymiarowych kart SD w wersji 6.0 3. Gniazdo combo słuchawek/mikrofonu 3,5 mm 1 adapter USB-C do USB-A v3.0 i HDMI v2.0 (dołączony) |
4. Gniazdo blokady klinowej 5. 2 porty Thunderbolt™ 4 (USB Type-C™) z obsługą protokołu DisplayPort i funkcji Power Delivery |
Wymiary i waga1. Wysokość: 18,00 mm (0,71")
2. Szerokość: 344,72 mm (13,57") 3. Głębokość: 230,14 mm (9,06") |
Waga początkowa: 1,86 kg (4,21 funta) dla FHD+ 1,92 kg (4,23 funta) dla OLED |
| Procesor | Intel Core i7-13700H (14 rdzeni, 20 wątków, 3.70-5.00 GHz, 24 MB cache) |
| Pamięć RAM | 16 GB (DDR5, 4800 MHz) |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 64 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/0 |
| Dysk SSD M.2 PCIe | 1024 GB |
| Dotykowy ekran | Nie |
| Typ ekranu | Matowy, LED, WVA |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność matrycy | 500 cd/m² |
| Karta graficzna |
NVIDIA GeForce RTX 4050
Intel Iris Xe Graphics
|
| Pamięć karty graficznej |
6 GB GDDR6
|
| Dźwięk |
Wbudowane głośniki stereo + dwa subwoofery
Wbudowane dwa mikrofony
|
| Kamera internetowa |
HD
|
| Łączność |
Wi-Fi 6
Moduł Bluetooth 5.2
|
| Złącza |
USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.
USB Typu-C (z Thunderbolt™ 4) - 2 szt.
Czytnik kart pamięci SD - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt.
|
| Kolor dominujący |
Srebrny
|
| Czytnik linii papilarnych |
Tak
|
| Podświetlana klawiatura |
Tak
|
| Kolor podświetlenia klawiatury |
Biały
|
| Zabezpieczenia |
Możliwość zabezpieczenia linką (port Noble Wedge)
Szyfrowanie TPM
Windows Hello
|
| Obudowa i wykonanie |
Aluminiowa pokrywa matrycy
Aluminiowa obudowa
Palmrest wykonany z włókna węglowego
|
| System operacyjny |
Microsoft Windows 11 Pro
|
| Dołączone oprogramowanie |
Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)
|
| Zasilacz |
130 W
Wtyk: USB-C
|
| Dodatkowe informacje |
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
|
| Wymiary |
18 x 345 x 230 mm
|
| Waga |
1,86 kg
|
| Kod producenta |
XPS0306V-2yNBD
|
| Gwarancja |
24 miesiące (gwarancja producenta)
|
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | i7-13700H |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 1000 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Pamięć karty graficznej | 6144 MB |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | Wi-Fi 6, Moduł Bluetooth 5.2 |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Thunderbolt™ 4) - 2 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| System | Windows 11 Pro |
| Waga | 1,86 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17