DELL Z3735F/2GB/16SSD/ANDROID 5.0.2/10.1" TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zrób więcej, naucz się więcej.
- Wysoka wydajność: szybsze wyszukiwanie w Internecie oraz edytowanie dokumentów dzięki czterordzeniowym procesorom Intel® Atom™.
- Doskonała wygoda: szybkie i łatwe wykonywanie wielu zadań dzięki najnowszej wersji systemu Windows 8.1.
- Bogactwo szczegółów: fenomenalnie prezentujące się zdjęcia i filmy na żywym 10,1-calowym ekranie dotykowym z wyświetlaczem Full HD (w najlepszej konfiguracji). Szeroki kąt widzenia i świetna widoczność obrazu na zewnątrz pomieszczeń sprawiają, że dzielenie się ze znajomymi jest prawdziwą przyjemnością.
- Niesamowite audio: imponująca jakość prezentacji podczas wieloosobowych zajęć lub wideokonferencji dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi z głośników MaxxAudio® firmy Waves oraz dwóm mikrofonom wyposażonym w funkcję redukcji szumów. Dodatkowy opcjonalny głośnik Bluetooth, który można zabrać ze sobą w podróż, gwarantuje jeszcze wspanialsze wrażenia dla uszu.
Jedna konstrukcja, wiele sposobów użytkowania
- Opcjonalną przyłączaną klawiaturę można ustawić w pięciu różnych pozycjach, pozwalających zarówno wygodnie pracować, jak i wypoczywać.
- Tablet: możliwość odprężenia się i korzystania z urządzenia jako tabletu do szybkiego, wygodnego oglądania filmów i przeglądania stron internetowych.
- Tryb składany: twórcza, wydajna praca za pomocą uniwersalnego notebooka typu „2 w 1” do pisania i wyszukiwania dokumentów lub rozwiązywania testów w sieci.
- Tryb namiotu: efektywniejsza współpraca i udostępnianie oraz wyświetlanie treści w wieloosobowych grupach.
- Tryb tabliczki: możliwość złożenia klawiatury ułatwiająca przechowywanie urządzenia Venue 10 w trybie tabletu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | Intel® Atom™ Z3735F 4x 1.83 GHz |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 |
| Aparat | .2 Mpix - przód;5.0 Mpix - tył |
| Łączność | 802.11b/g/n;Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 2.0;1;x Micro-HDMI;1x dock;1x Micro-USB;1x headset mini jack (3.5mm) |
| System | Android 5.0 Lollipop |
| Bateria | 32 Wh |
| Wymiary | 17.57x26.36x .04 cm |
| Waga | 630g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17