EPSON XP-422 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
EPSON XP-422
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 5760 x 1440(mono);5760 x 1440(Kolor) |
| Szybkość druku mono | 33 str./min |
| Szybkość druku kolor | 15 str./min. |
| Rozdzielczość skanera | 1200 x 2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 390x145x300mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Inne cechy | AirPrint; Mobile Print;Wyświetlacz: 2.5" kolorowy LCD, ekran dotykowy; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17