LENOVO G50-30 N3540/4/500/W8.1BING 80G001V1PB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Komputer z ulepszonym procesorem Intel® Pentium® to sprzęt, który dostarczy mocy potrzebnej do wykonywania codziennych zadań. W łatwy i przyjemny sposób rozmawiaj z najbliższymi, oddaj się rozrywce online i zachwyć się nowymi możliwościami swojej kolekcji muzyki oraz zdjęć. Procesor Intel Pentium to gwarancja doskonałości i wydajności znanej z innych urządzeń firmy Intel.
Karta graficzna Intel HD Graphics
Podstawowe rozwiązanie graficzne wspierające codzienną pracę. Pozwala na komfortową obsługę aplikacji biurowych, przeglądanie Internetu, komunikację poprzez wideo czaty, a także na oglądanie filmów w jakości HD. Niskie zużycie prądu umożliwia dłuższą pracę na akumulatorze.
Wielodotykowy touchpad
Zoptymalizowany do obsługi funkcji systemu Windows 8.1, ten panel dotykowy umożliwia przełączanie elementów panelu funkcji oraz aplikacji, swobodne korzystanie z aplikacji, obracanie i przybliżanie obrazu, a także obsługę funkcji z użyciem przeciągnięcia i innych gestów.
Klawiatura AccuType
Cechująca się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, opcjonalna klawiatura AccuType wyposażona jest w ergonomiczne klawisze wyspowe zapewniające płynne, wygodniejsze i dokładniejsze wprowadzanie tekstu niż w przypadku klawiatur standardowych.
Szybki transfer danych
Szybko przenoś dane między laptopem G50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.
Technologia oszczędzania baterii
Funkcja zarządzania energią firmy Lenovo zapewnia długą trwałość baterii i korzysta z zaawansowanych technologii oszczędzania energii w celu wydłużenia czasu pracy
Szybki transfer danych
Szybko przenoś dane między laptopem G50 a innymi urządzeniami za pomocą złącza USB 3.0 SuperSpeed – jest ono nawet 10-krotnie szybsze od poprzednich wersji złącza USB i zapewnia wsteczną kompatybilność.
Opcje łączności
Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi, 10/100 LAN i Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | N3540 (2.16 GHz, 2.66 GHz, 2 MB Cache) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;2x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;Słuchawkowe/Mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Multi Touchpad;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17