MANTA MID721QC FUN TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet Manta Quad Power MID721QC to doskonała propozycja przeznaczona dla osób zaczynających korzystać z tego typu urządzeń mobilnych. Tablet wyposażony jest w wydajny procesor czterordzeniowy taktowany zegarem 1,5 GHz oraz ekran o przekątnej 7-cali i rozdzielczości 800×480 pikseli.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Quad Core 1.5 GHz |
| Pamięć wbudowana | 4 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Typ ekranu | TN |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 800x480 |
| Aparat | 1 – przód 0,3 Mpix |
| Łączność | 802.11/b/g/n |
| Złącza | Micro USB;MicroSD (Max 32 GB);Złącze słuchawkowe |
| System | Android 4.4.2 |
| Bateria | 2000 mAh |
| Wymiary | 183x122x13 mm |
| Waga | 300 g |
| Dodatkowe informacje | G-Sensor;Wbudowany mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17