MSI GV62 7RD-1890XPL I5-7300HQ/8GB/1TB/GTX1050-4GB/DOS 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-7300HQ 4x 2.5 GHz (Max 3.5 GHz), 6MB Cache |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 630;NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Pamięć karty graficznej | 4096 MB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane cztery głośniki;Wbudowane dwa mikrofony |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x USB 3.1 Type-C;1x HDMI;1x Mini DisplayPort;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura;Czerwone podświetlenie klawiatury;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17