SAMSUNG LC32G55TQWRXEN MONITOR 31.5"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor dla graczy Samsung Odyssey C32G55TQWRX
Zachwycający design oraz niezwykle bogata funkcjonalność – to czyni z monitora Samsung Odyssey C32G55TQWRX narzędzie, dzięki któremu odkryjesz gaming na nowo. Solidna konstrukcja połączona z panelem VA WQHD oferuje najlepsze doznania z gry w każdym calu. Bogate kolory, najdrobniejsze szczegóły i niezwykle szybki czas reakcji to cechy, dzięki którym odniesiesz sukces na wirtualnych polach bitwy. Poznaj gamingowy monitor Samsung Odyssey C32G55TQWRX.
Oszałamiający i szybki obraz
Świat gier właśnie stał się zadziwiająco rzeczywisty. Rozdzielczość WQHD zapewnia 1,7x większą gęstość pikseli niż Full HD, generując niezwykle szczegółowe i wyraziste obrazy. Pokonaj każdego wroga nawet przy szalonych prędkościach. Częstotliwość odświeżania wynosząca 144 Hz eliminuje opóźnienia i rozmycie ruchu, gwarantując porywającą grę o ultrapłynnej akcji.
Spraw, że każdy ruch będzie miał znaczenie, dzięki czasowi reakcji wynoszącemu zaledwie 1 ms. Atakuj wrogów w chwili, w której ich zauważasz, i nie trać przewagi za sprawą precyzyjnych ruchów myszy. Nareszcie Twoje wyniki w grze idealnie odzwierciedlą Twój refleks.
Technologia AMD FreeSync Premium
Zapewnij sobie płynną gra bez wysiłku. AMD FreeSync Premium oferuje adaptacyjną technologię synchronizacji, która ogranicza rwanie i przeskakiwanie obrazu, jak również opóźnienia na wejściu. A kompensacja niskiej częstotliwości wyświetlania klatek zapewnia, że każda scena prezentowana jest z perfekcyjną płynnością.
Realistyczne wrażenia z HDR
Ciesz się zapierającą dech grafiką dzięki HDR10. Pełna gama odcieni bardziej niż kiedykolwiek ożywia poszczególne sceny. Odkryj kryjące się w cieniu sekrety za sprawą głębokich czerni, olśniewających bieli i wyjątkowo szczegółowej rozdzielczości.
Optymalne zakrzywienie
Poczuj, jak otacza Cię ożywiona sceneria, wciągając Cię w sam środek akcji. Wszechstronny wyświetlacz 1000R całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że znajdujesz się w samym centrum akcji. Doświadcz gry, która bardziej niż kiedykolwiek przyspieszy bicie Twojego serca.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 2 500:1 |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość: 710 mm, Wysokość (z podstawą): 534 mm, Głębokość (z podstawą): 273 mm |
| Waga | 5,7 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17