SAPPHIRE PULSE RADEON RX 6700 XT 12GB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Sapphire Radeon RX 6700 XT PULSE 12GB
Wykorzystaj architekturę AMD RDNA 2 oraz 12GB pamięci GDDR6 zamknięte w formie karty Sapphire Radeon RX 6700 XT PULSE, by cieszyć się płynnym i niezawodnym gamingiem w rozdzielczości 1440p. Korzystaj z szeregu graficznych technologii od AMD oraz wsparcia dla sprzętowego Ray Tracingu. Zamknięty w minimalistycznej obudowie układ chłodzenia gwarantuje stabilną pracę GPU nawet pod dużym obciążeniem.
Architektura AMD RDNA 2
Nowatorska architektura AMD RDNA 2 stanowi podstawę nowej generacji gamingowych układów GPU, zarówno w kartach graficznych do PC, jak i konsolach nowej generacji. Wprowadza znaczące postępy w porównaniu do poprzedniej architektury, w postaci ulepszonych jednostek obliczeniowych czy nowej technologii AMD Infinity Cache. Ciesz się jeszcze większą wydajnością i w pełni wspieranym sprzętowo Ray Tracingiem.
Wydajny układ chłodzenia
Dzięki dwóm dużym wentylatorom o połączonych zewnętrznym pierścieniem łopatkach, Sapphire Radeon RX 6700 XT PULSE pracuje cicho i stabilnie w każdej sytuacji. Inteligentne sterowanie ich prędkością pozwala dostosować wydajność chłodzenia do Twoich potrzeb. Strumień powietrza owiewa masywny aluminiowy radiator z zatopionymi w nim ciepłowodami. Te sprawnie odprowadzają ciepło z pracującego GPU, a całą konstrukcję domyka stylowy, metalowy backplate.
Zyskaj więcej FPS za darmo
Ta karta graficzna wspiera wyjątkowe funkcje od AMD, które pozwolą Ci zwiększyć ilość FPS w grach. Dzięki temu więcej mocy obliczeniowej pozostaje do renderowania efektów graficznych, takich jak Ray Tracing.
FidelityFX Super Resolution (FSR) to otwarty zestaw narzędzi dla projektantów gier, pozwalający na implementację tej funkcji w ich produkcjach. FSR to 9 unikalnych technologii, umożliwiających skalowanie obrazu do wyższej rozdzielczości, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę w wybranych grach.
Radeon Super Resolution (RSR) to oferowana przez oprogramowanie AMD funkcja, która wykorzystuje ten sam algorytm co FidelityFX. Dzięki oparciu na sterowniku, RSR nie wymaga integracji z konkretnym tytułem, pozwalając upskalować obraz w niemal każdej grze (wymaga: Windows 10/11 64-bit, sterownik Adrenalin Edition 22.3.1).
- Potężna wydajność dla rozdzielczości 1440p
Karty graficzne AMD Radeon RX 6700 XT zapewniają poważną rozgrywkę w rozdzielczości 1440p i bardzo wysoką liczbę klatek na sekundę. Uzyskaj przełomową pamięć podręczną AMD Infinity Cache i 12 GB dedykowanej pamięci GDDR6. - Żywe efekty wizualne
Dzięki wciągającym technologiom gamingowym i obsłudze DirectX 12 Ultimate, karty graficzne AMD Radeon RX 6700 XT wciągają Cię w akcję. Doświadcz rozgrywki w rozdzielczości 1440p z realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami oraz bogactwem szczegółów. - Wyższy poziom wrażeń
Osiągnij najwyższy poziom responsywności i płynnej rozgrywki dzięki technologii AND Radeon Anti-Lag o niskim opóźnieniu. - Jedno gamingowe DNA dla komputerów PC i konsol
Architektura AMD RDNA 2 jest podstawą komputerów PC i konsol do gier nowej generacji. AMD RDNA 2 podnosi i ujednolica efekty wizualne i rozgrywkę na wielu platformach gamingowych. - Adaptacyjne wyostrzanie kontrastu FidelityFX
Funkcja Contrast Adaptive Sharpening (CAS) pomaga zwiększyć jakość obrazu, zapewniając oszałamiającą ostrość wizualną w celu przywrócenia szczegółów utraconych po zastosowaniu czasowego antyaliasingu (TAA). - FidelityFX Ambient Occlusion
Zoptymalizowana pod kątem architektury AMD RDNA funkcja Combined Adaptive Compute Ambient Occlusion (CACAO) dynamicznie i wydajnie pomaga poprawić wygląd obiektów w oparciu o ich ekspozycję na światło otoczenia. - DirectX Raytracing
DirectX Raytracing (DXR) dodaje kolejny poziom realizmu graficznego do gier poprzez efekty takie jak odbicia, cienie i globalne oświetlenie w czasie rzeczywistym.
| Produkt: | |
| Nazwa: | SAPPHIRE PULSE RADEON RX 6700 XT GAMING 12GB GDDR6 HDMI/TRIPLE DP |
| Opis: | Sapphire Pulse Radeon RX 6700 XT - Karta graficzna - Radeon RX 6700 XT - 12 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4895106290488 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Boost Clock: | 2581 MHz |
| Procesor strumieniowy: | 2560 |
| Technologia procesu: | 7 nm |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | UEFI BIOS, 2.2 x slot Fan Cooler, Intelligent Fan Control (IFC), FreeSync Technology, metalowa panoramiczna płyta bazowa, Sapphire Dual-X Cooling Technology, bezpieczniki zabezpieczające, Radeon VR Ready Premium, Precision Fan Control, Wyostrzanie Obrazu Radeon, Radeon Anti-Lag, AMD FidelityFx, TriXX Boost, TriXX Supported, RDNA 2 Architecture, AMD Infinity Cache, DirectX Raytracing (DXR), AMD Smart Access Memory, Contrast Adaptive Sharpening (CAS), Temporal Anti-Aliasing (TAA), Ambient Occlusion (CACAO), Variable Refresh Rate (VRR), Strumieniowanie Wideo do 8K, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 16 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Linux (64-bit), Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit) |
| Minimalny rozmiar pamięci RAM: | 8 GB |
| Wymagane zasilanie: | 650 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącza zasilania 6-pin + 8-pin PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 230 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki monitora, Sapphire TriXX, AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 4.9 cm |
| Głębokość: | 26 cm |
| Wysokość: | 11.985 cm |
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6700 XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17