SMARTPHONE REMADE IPHONE 7 32GB GOLD SMARTFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Apple iPhone 7 32 GB

Odnowiony smartfon Apple iPhone 7 w kolorze złotym. Telefon jest w 100% sprawny oraz wyposażony w pełny zestaw akcesoriów. Telefon został dokładnie przetestowany i odnowiony przez certyfikowaną firmę Remade. Podczas procesu odnawiania sprawdzana była poprawność funkcjonowania ponad 30 elementów w tym głośniki, kamery, przyciski, ekran, złącze ładowania, czujniki zbliżeniowe czy bateria. Objęty dwuletnią gwarancją zewnętrzną. Wyposażony w 32 GB pamięci wbudowanej.

Odważny dizajn. Wody się nie boi.
iPhone 7 radykalnie udoskonala kluczowe elementy iPhone’a. Przynosi nowe, zaawansowane aparaty do zdjęć i wideo. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran. Odporność na wodę i zachlapania.1 Oraz imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak potężnego. Oto on. iPhone 7.
Wodoodporna konstrukcja.
Dzięki przeprojektowanej obudowie iPhone 7 jest pierwszym wodoodpornym modelem tego smartfona. Teraz nie tak straszna mu wilgoć, zachlapania, a nawet pył. iPhone 7 osiągnął nowy poziom precyzji i innowacji. Wykończenie w kolorze onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Obudowa jest odporna na wilgoć i zachlapania. Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.


Nowy przycisk Początek.
Zaawansowany fizyczny przycisk Początek iPhone'a 7 łączy wytrzymałość z krótkim czasem reakcji i niesamowitą wrażliwością na dotyk. Dzięki współpracy z nowym sygnalizatorem taktylnym precyzyjnie reaguje na nacisk wyczuwalną informacją zwrotną. A jego działanie możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Obiecujący początek, prawda?
Aparat w iPhone 7
iPhone to najpopularniejszy aparat fotograficzny na świecie. Teraz został przeprojektowany i znacząco udoskonalony – dodano optyczną stabilizację obrazu, przysłonę ƒ/1.8 oraz sześcioelementowy obiektyw pozwalający robić lepsze zdjęcia i filmy w gorszym oświetleniu. A dzięki zaawansowanym nowym funkcjom takim jak szeroka gama kolorów zarówno tradycyjne fotografie, jak i zdjęcia Live Photo są żywsze i zwyczajnie piękniejsze.


Najjaśniejszy i najbarwniejszy wyświetlacz iPhone'a.
Niemal wszystko, co robisz z iPhonem, rozgrywa się na jego wyświetlaczu. To tu oglądasz zdjęcia, czytasz wiadomości i robisz codziennie mnóstwo innych rzeczy. A ponieważ ekran iPhone'a 7 odwzorowuje ten sam zakres kolorów, co cyfrowy przemysł filmowy, wyświetlane treści są żywsze i rozświetlone dodatkowym blaskiem. Po prostu – więcej światła, jeśli wolno przywołać klasyka.
Więcej kolorów, prawdziwszy obraz.
Nowy ekran Retina HD z rozszerzoną gamą kolorów wyświetla je w standardzie filmowym i oferuje najlepszy dostępny w smartfonach system zarządzania paletą barw. Na obraz składa się teraz więcej odcieni, dzięki czemu odwzorowanie jest jeszcze bliższe rzeczywistości. Kolory są równie wierne, gdy oglądasz zdjęcia wymarzonej sukienki, jak i wtedy, gdy odtwarzasz Live Photos z wycieczki w tropiki. Wszystko wygląda tak, jak w realu.


iPhone w stereo.
Głośniki stereo debiutują w konstrukcji iPhone'a. Grają dwa razy głośniej w porównaniu z iPhonem 6s i mają szerszy zakres dynamiki. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy po prostu rozmawiasz, iPhone 7 podkręca wrażenia.
EarPods. Ze złączem Lightning.
Z iPhonem 7 dostajesz słuchawki EarPods ze złączem Lightning. Jeśli jednak masz ochotę słuchać muzyki przez swoje stare słuchawki, możesz podłączyć je za pomocą dołączonej przejściówki na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Procesor | Apple A10 z koprocesorem M10 (4 rdzenie, 2.34 GHz) |
| Układ graficzny | PowerVR Rogue |
| Przekątna ekranu | 4.7" |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wbudowana | 32GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1334 x 750 |
| Łączność | Wi-Fi; Bluetooth; Standard 3G, 4G |
| Złącza | Gniazdo ładowania Lightning;Gniazdo kart nanoSIM |
| Aparat | 12-megapikselowy (tył); 7-megapikselowy (przód/selfie) |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo |
| Bateria | 1960 |
| Waga | 0,138 kg |
| Wymiary | 138.30 x 67.10 x 7.10 mm |
| Kolor | Złoty |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17