ul. Św Krzyża 5-7, Kraków tel. 12 422 86 36 | otwarte 10-19

ul. Josepha Conrada 37, Kraków tel. 12 293 38 50 | otwarte 10-19

do góry
Przejdź do porównywarki

Bit computer Juliusz Jaworski

Św. Krzyża 5-7 31-028 Kraków
Telefon:
12 293 38 74
NIP:
676-005-21-70

Dodatkowe informacje

Obsługa Firm, Przetargi, Zamówienia Publiczne

Obsługa firm, Przetargi, Zamówienia publiczne

Marcin Rabijasz oferta@bitcomputer.pl Telefon 12 432 40 81

Sklep Św. Krzyża 5-7, Kraków 31-028

Handlowcy

Marcin Miś mmis@bitcomputer.pl Telefon 12 390 75 00

Krzysztof Wower krzysztof.w@bitcomputer.pl 12 390 75 02


Monitory LCD / Laptopy

Jakub Szura jakub.s@bitcomputer.pl Telefon 12 432 40 80 Telefon komórkowy 506 033 340

Sklep Josepha Conrada 37, Kraków 31-357

Handlowcy / Laptopy

Łukasz Miodek lukaszm@bitcomputer.pl Telefon 12 293 38 50

Grzegorz Grzybowski grzegorz@bitcomputer.pl 12 293 38 52

Marcin Kwiatkowski marcin.k@bitcomputer.pl 12 293 38 55

Sklep Internetowy, Odbiory Osobiste

Wysyłka towaru

Marcin Pietrzyk marcin.p@bitcomputer.pl Telefon 12 293 38 74


Odbiór osobisty ul. Św. Krzyża 5-7

Marcin Miś mmis@bitcomputer.pl Telefon 12 390 75 02


Odbiór osobisty ul. Conrada 37

Łukasz Miodek lukaszm@bitcomputer.pl Telefon 12 293 38 50

Dział zaopatrzenia

Michał Kościelniak michal.k@bitcomputer.pl Telefon 12 390 75 09

Maciej Nowiński maciej.n@bitcomputer.pl 12 390 75 08

Księgowość

Anna Chmiest anna@bitcomputer.pl 12 293 38 77

Serwis

Serwis ul. J. Conrada 37

Mariusz Czernecki serwis.conrada@bitcomputer.pl Telefon 12 293 38 58

12 293 38 59


Serwis ul. Św. Krzyża 7

Jacek Malarz Telefon 12 390 75 05

Szymon Murzyn serwis.krzyza@bitcomputer.pl 12 428 49 41 Telefon komórkowy 603 953 297

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl