A4TECH EVO VHEAD 50 SŁUCHAWKI
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
A4-TECH EVO Vhead 50 to wysokiej klasy przewodowe słuchawki z mikrofonem do ogólnego zastosowania. Sterowanie głosem i przełącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie. Mikrofon umieszczony na giętkim wysięgniku i wyposażony w system redukcji szumu z otoczenia zapewni dobrą jakość komunikacji. Słuchawki o bardzo dobrym tłumieniu odgłosów posiadają regulowany rozstaw. Kabel podłączeniowy o długości 2 m.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 2x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 2m |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz – 20kHz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja głośności |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17