A4TECH G500 BLOODY GAMING SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Bloody Combat G500 to zaawansowane technologicznie słuchawki przeznaczone dla najlepszych graczy FPS. G500 zostały stworzone specjalnie w celu idealnego odwzorowania rzeczywistych, przestrzennych odgłosów jakie są oddawane podczas zaciętej rywalizacji podczas gier. Strzałów, wybuchów, przeładowywania broni, amunicji, wykonywanych kroków zarówno twoich jak i rywala. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami.
W urządzeniu został wykorzystany płaski kabel, zapewniający nieplątanie się go, a na nim umiejscowiono przydatną regulację głośności. Seria Bloody to najnowsza marka produktów A4Tech’a, przeznaczonych dla graczy. Wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii, ciekawym designem i wysoką jakością wykonania. W ofercie Bloody znajdziemy m.in. szerokie portfolio akcesoriów komputerowych dla graczy, w tym myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe oraz podkładki.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Wielkość przetwornika | 40mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Odczepiany mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17