A4TECH KV-300H KLAWIATURA
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
A4TECH KV-300H
Ultra płaska i kompaktowa klawiatura w ofercie A4Techa na USB. Nowoczesny styl 'ipodowy'. To co ją wyróżnia to aż 2 dodatkowe porty USB, po jednym z każdej strony Ponadto technologia scyzorykowa, stosowana w notebookach oraz szeroko rozstawione wygodne klawisze.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Nie |
| Klawisze do multimediów | Nie |
| Dł. przewodu | 1.5 m |
| Wymiary | 436x124x22mm |
| Waga | 400 g |
| Dodatkowe informacje | Niski profil klawiszy;Złącze USB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17