ACER ASPIRE E5-573G-50UC I5-4200U/6GB/1TB/GT 920M-2GB/W10 15.6''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie w ofercie nowych laptopów z serii Aspire E, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także oferują szereg przydatnych funkcji. Nowoczesny laptop Acer E5-573G zapewni wydajną pracę i zabawę a dzięki dedykowanej grafice nVidia GeForce pozwoli zagrać w gry.
Atrakcyjny wygląd
Żywe kolory przyciągają wzrok, a stylowy tekstylny wzór jest przyjemny w dotyku. Nowoczesny styl tej serii podkreślają podświetlane krawędzie, a całość uzupełnia przemyślane wzornictwo, które jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także praktyczne i wygodne, gdyż umożliwia uniesienie pokrywy jedną ręką.
Zadziwiające efekty
Dodatkowe udoskonalenia i opcje zapewniają jeszcze lepszą obsługę multimediów. Oprogramowanie Acer TrueHarmony zapewnia bardziej naturalny dźwięk, a elementy z certyfikatem Skype ułatwiają komunikację z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i dźwięku - bez echa, przerw i opóźnień. Oferta obejmuje model z napędem optycznym i ekranem HD.
Lepsza funkcjonalność
Lepsza? To pewne. Udoskonalenia znanych funkcji zapewniają więcej mocy obliczeniowej i poprawiają wydajność pracy. Zwiększyliśmy między innymi szybkość bezprzewodowej karty sieciowej i wydajność panelu dotykowego oraz zwielokrotniliśmy ilość pamięci masowej, poprawiając przy okazji jej wydajność. Laptopy z tej serii chronią wzrok użytkowników i umożliwiają ładowanie urządzeń przez port USB nawet po wyłączeniu zasilania.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-4200U 2x1.6GHz(Max. 2.6GHz), 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 6GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GEFORCE® GT 920 M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Multi Touchpad;Klawiatura wyspowa;Klawiatura numeryczna;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17