ACER ASPIRE ES1-131 N3700/4/500/W8.1 11.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Elegancja na zewnątrz
Czarna obudowa oraz piękne i przyjemne w dotyku fakturowane pokrywy z kolorowymi elementami na brzegach tworzą niepowtarzalny i elegancki wygląd.
Ekstrawagancja wewnątrz
Podnieś pokrywę, a zaskoczy Cię ekstrawagancja wybranego przez Ciebie koloru1. Na wewnętrznych powierzchniach komputera również znajdują się fakturowane wzory, które tworzą spójną całość z zewnętrzną oprawą.
Komfort dla oczu
Oprogramowanie BluelightShield™ odfiltrowuje drażniące niebieskie światło emitowane przez ekran, aby zredukować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.
Intuicyjna obsługa
Ciesz się bardziej intuicyjnym sposobem obsługi dzięki panelowi dotykowemu Precision Touchpad. Umożliwia on płynniejsze powiększanie i przewijanie w porównaniu z innymi panelami.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | Pentium N3700 4x 1.6GHz(max. 2.4GHz),2MB Cache,64-bit |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowane głośniki stereo;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;Słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów; Klawiatura wyspowa;Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17