ACER E1-571G I5-2450M/3/500/GT620M/LIN
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15'6", wyposażony w procesor Intel Core i5-2450M z zainstalowaną pamięcią 3 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GeForce® GT 620M.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-2450M |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Geforce GT620 |
| Pamięć karty graficznej | 1024 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 3xUSB, 1xVGA,1xHDMI, 1x RJ45, 1x Wejście słuchawkowe, 1x Wejście mikrofonowe |
| Dodatkowe informacje | Promocja! Rozszerzenie pamięci ram do 3GB za 1PLN ! |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17