AD72P ZASILACZ ASUS 19V 3.42A 4.5x3.0
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
| Kompatybilność: | BU400 BU400A PU551 PU551L PU551LA PU551LD PU551J PU551JA |
| Napięcie: | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy: | 3,42 A |
| Częstotliwość danych wejściowych: | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania: | Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Rodzaj prądu: | AC na DC |
| Moc rzeczywista: | 65 W |
| Regulowane napięcie wyjściowe: | Nie |
| Napięcie operacyjne: | 19 V |
| Przeznaczenie: | Notebook |
| Kompatybilność marki: | ASUS |
| Prąd wejściowy: | 1.5 A |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Waga produktu: | 218 g |
| Szerokość produktu: | 109 mm |
| Długość kabla: | 1,2 m |
| Głębokość produktu: | 47 mm |
| Wysokość produktu: | 31 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Kompatybilność z marką: | ASUS |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17