ADATA ULTIMATE SU650 512GB DYSK SSD 2,5" 3D TLC
Powyżej 3 szt.
towar niedostępny
Opis
NAND 3D - technologia dla łatwej modernizacji komputera
Dzięki pamięci Flash NAND 3D NAND dysk SU650 zapewnia większą wydajność i lepszą niezawodność w porównaniu do dysków SSD NAND 2D z lepszym stosunkiem ceny do wydajności.
Szybsza wydajność
Inteligentny algorytm buforowania SLC pozwala pamięci Flash NAND działać w trybie SLC pomagając utrzymać prędkości szczytowe odczytu/zapisu danych przez dysk SU650 na poziomie 520/450MB na sekundę dla płynniejszego uruchamiania, transferu i pobierania plików.
Zaawansowany kod korekty błędu
Dzięki obsłudze technologii ECC (kod korekty błędu) dysk SU650 może wykrywać i naprawiać błędy w celu zapewnienia integralności danych i wydłużenia okresu eksploatacji dysku SSD Wartość współczynnika MTBF (średni czas pracy bezawaryjnej) wynosi do 2 milionów godzin czyli o 25% więcej niż w przypadku dysków SSD NAND 2D NAND.
Bardziej wytrzymały, cichszy i niezawodny
Dyski SSD nie zawierają żadnych elementów mechanicznych, dzięki czemu przewyższają tradycyjne dyski HDD pod względem większej odporności na wstrząsy, wibracje (1500G/0,5ms) i działanie ekstremalnych temperatur (0°C-70°C). Są także zupełnie ciche podczas pracy i zużywają bardzo małych ilości energii oferując równocześnie lepsze zabezpieczenie danych.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 512 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Wymiary | 2.5" |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17