AMD RYZEN 3 3300X 3,8GHz AM4 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Gen.3 |
| Typ gniazda | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.8GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3GHz |
| Pamięć cache L2 | 2MB |
| Pamieć cache L3 | 16MB |
| TDP | 65W |
| Technologia wykonania | TSMC 7nm FinFET |
| Kod producenta | 100-100000159BOX |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Zawartość opakowania | Płyta głowna, backplate, instrukcja |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17