AMD RYZEN 5 3600X 4,4GHz AM4 PROCESOR OEM
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Gen.3 |
| Typ gniazda | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Częstotliwość taktowania | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pamięć cache L2 | 3 MB |
| Pamieć cache L3 | 32 MB |
| Zintegrowany układ graficzny | Brak |
| TDP | 95 W |
| Technologia wykonania | 7 nm |
| Dodatkowe informacje | Wersja OEM |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17