AMD RYZEN 5 5600G 4,4GHz AM4 PROCESOR BOX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis


Masakryczna szybkość
Nowe procesory AMD Ryzen™ serii 5000 napędzają przyszłość gier, tworząc jedyne w swoim rodzaju immersyjne doświadczenia w najnowszych i nadchodzących tytułach oraz błyskawicznie wykonując trudne, wielowątkowe zadania — dlatego stanowią idealne rozwiązanie tak dla graczy, jak i artystów.
Najnowsze technologie

AMD "Zen 3" Core Architecture
Każdy procesor serii AMD Ryzen™ 5000 jest napędzany nowoczesnymi technologiami obliczeniowymi Ryzen™
Technologia StoreMI
Zwiększaj pojemność i przyspieszaj działanie urządzeń pamięci masowych, łącząc prędkość dysku SSD z pojemnością typową dla dysków mechanicznych.


Ryzen™ Master
Personalizacja wydajności procesora AMD Ryzen™z odblokowanym mnożnikiem do komputera stacjonarnego.
VR Ready Premium
Zapewnia klientom wydajność potrzebną do badania nowych, wirtualnych światów.

Dane techniczne
| Typ procesora | AMD Ryzen |
| Typ gniazda | Socket AM4 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Częstotliwość taktowania | 3.9GHz |
| Taktowanie (Boost) | Up to 4.4GHz |
| Pamięć cache L2 | 3MB |
| Zintegrowany układ graficzny | Radeon™ Graphics |
| TDP | 45-65W |
| Technologia wykonania | TSMC 7nm FinFET |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17