APC 750VA ZASILACZ AWARYJNY UPS SMT750I
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zasilacz awaryjny UPS o mocy 500W / 750VA.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | SMT750I |
| Moc | 500W / 750 VA |
| Średni czas podtrzymania | 6 min. |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 V |
| Napięcie wyjście | 230 V |
| Typ akumulatora | bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |
| Sygnalizacja pracy | diody LED, dźwięk, wyświetlacz |
| Złącza | 1x RS232;1x USB;SmartSlot |
| Wymiary | 16 x 14 x 36.5 cm |
| Waga | 13 kg |
| Inne atrybuty | zabezpieczenia przepięciowe;przeciążeniowe;przeciwzakłóceniowe |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17