ASUS G752VS-GC064T I7-6700HQ/8GB/1TB/GTX1070M/W10 17.3''
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Asus ROG G752VS
Asus ROG G752VS to jedna z najmocniejszych i najwydajniejszych maszyn gamingowych na rynku. Jej znakiem rozpoznawczym jest świetne wydajność, której towarzyszy niepowtarzalny design - stylistyka modelu G752 inspirowana była wyglądem myśliwców bojowych. Ostre, wyraźne linie i sugestywny wylot powietrza nadają całości atrakcyjnego wyglądu.
We wnętrzu notebooka kryje się czterordzeniowy procesor Intel Core i7 szóstej generacji zapewniający znakomitą wydajność potrzebną do swobodnej i szybkiej pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Wysoka jakość detali graficznych i płynna rozgrywka to zasługa nowoczesnej karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1070 (architektura Pascal) będącej jedną z najwydajniejszych na rynku. Obraz wyświetlany jest na 17,3-calowej, matowej matrycy IPS - zapewnia ona świetne kąty widzenia oraz dużą ostrość, natomiast technologia NVIDIA G-Sync redukuje rozchodzenie się i zacinanie obrazu, gwarantując jego większą płynność.
W modelu G752VS możliwa jest rozbudowa pamięci RAM do 64 GB (kości DDR4) oraz instalacja dwóch dysków SSD w formacie M.2 - szybkie dyski pozwolą zwiększyć jeszcze bardziej wydajność laptopa. Całość uzupełnia podświetlana klawiatura, wydajny system chłodzenia oraz technologie audio Sonic Studio i Sonic Radar.
Procesor Intel Core i7
Intel Core i7 zapewnia najwyższą wydajność do obsługi najbardziej zaawansowanych zadań związanych z odtwarzaniem materiałów HD i 3D, wielozadaniowością i multimediami. Udostępnia nowoczesne technologie gwarantujące szybsze, płynniejsze i wydajniejsze działanie komputera, od edycji filmów po intensywne granie. Technologia Intel Hyper-Threading umożliwia każdemu rdzeniowi procesora obsługę dwóch zadań jednocześnie, co przekłada się na 8-wątkową, inteligentną wielozadaniowość i bezproblemową obsługę kilku aplikacji naraz.
NVIDIA GeForce GTX 1070
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1070 to wykonany w architekturze Pascal następca GTX 970. Ma 8 GB własnej pamięci GDDR5 o szybkości 8 Gbps na 256-bitowej szynie i 1920 rdzeni CUDA. Najnowsze układy od nVidii zapewniają najwyższej klasy gaming, a wydajność, jaką oferują, pozwoli uruchomić dowolną produkcję na imponującej rozdzielczości i poziomie detali. Obsługa wirtualnej rzeczywistości również nie będzie dla karty problemem.
Wygodna, podświetlana klawiatura
Model G752 został wyposażony w podświetlaną klawiaturę ułatwiającą granie przy słabym oświetleniu lub w ciemności. Specjalnie zaprojektowane, ergonomiczne klawisze wyróżniają się dużą responsywnością i precyzyjnie przekazują wszystkie polecenia i komendy, pozwalając nam zyskać przewagę na wirtualnym polu bitwy. System anti-ghosting umożliwia jednoczesne wciśnięcie nawet 30 klawiszy, gwarantują przy tym, że każde naciśnięcie zostanie dokładnie odczytane i odpowiednie zinterpretowane. Dodatkowe klawisze makro pozwalają stworzyć odpowiednie kombinacje przycisków, dostosowane do konkretnych typów rozgrywki.
Efektywny system chłodzenia
Asus ROG G752 posiada specjalny system chłodzenia składający się z dwóch osobnych modułów przeznaczonych odpowiednio dla procesora i karty graficznej - takie rozwiązanie pozwala odpowiednio chłodzić komponenty, zapobiegając ich przegrzaniu się i redukując spadek wydajności. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowany wylot powietrza pozwala w szybki sposób odprowadzić ciepłe powietrze z wnętrza komputera, poprawiając tym samym jego pracę.
Zwiększona żywotność
Stabilna, wydajna i długotrwała praca podzespołów to jedna z najbardziej pożądanych cech w notebooku. Asus G752 posiada zaawansowany system wentylacyjny, który kieruje drobiny kurzu i pyłu do specjalnych kanałów odprowadzających je na zewnątrz laptopa. Pozwala to nie tylko zachować czystość z jego wnętrzu, ale również zapobiega przegrzaniu się komponentów, co w efekcie przedłuża ich długość działania.
ROG Gaming Center
Oprogramowanie ROG Gaming Center to zintegrowane centrum kontroli dające dostęp do najważniejszych i najbardziej pożądanych funkcji laptopa - pozwala uzyskać informacje o systemie, zarządzać ustawieniami audio, dostosowywać skróty klawiaturowe do konkretnej rozgrywki, tworzyć profile ustawień czy nagrywać rozgrywkę.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Core i7-6700HQ 4x 2.6 GHz (Max. 3.5 GHz), 6MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Pamięć karty graficznej | 8192 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 4x USB 3.0;1x USB Type-C;1x Mini DisplayPort;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in;1x S/PDIF |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa; Multi Touchpad;Obsługa gestów;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa;Podświetlana klawiatura; Aluminiowa obudowa;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17