ASUS GEFORCE® GTX 1070 8192/256 STRIX-GTX1070-O8G-GAMING OC
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
PRZYĆMIEWA KONKURENCJĘ
Karty graficzne dla graczy ROG Strix GeForce® GTX 1070 są napakowane ekskluzywnymi technologiami ASUS, w tym technologią DirectCU III z opatentowanymi wentylatorami Wing-Blade, które zapewniają do 30% niższą temperaturę i 3-krotnie cichsze działanie, a ekskluzywna branżowa technologia Auto-Extreme zapewnia najwyższą jakość i niezawodność. Oświetlenie Aura RGB umożliwia personalizację systemu grania, a porty HDMI przyjazne technologii VR umożliwiają graczom korzystanie z funkcji wirtualnej rzeczywistości. Karta graficzna ROG Strix GeForce® GTX 1070 posiada również procesor graficzny GPU Tweak II z funkcją XSplit Gamecaster, która umożliwia intuicyjne podrasowanie wydajności i natychmiastowe przesyłanie strumieniowe gry.

DOBRE CHŁODZENIE I CICHA PRACA
Technologia DirectCU III z kontaktowymi rurkami grzejnymi Direct-GPU O 30% niższa temperatura i 3 x cichsza praca

Opatentowane potrójne wentylatory Wing-Blade 0dB
Maksymalny przepływ powietrza i o 105% większe ciśnienie powietrza

ASUS FanConnect
Ukierunkowane, dodatkowe chłodzenie

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Technologia Auto-Extreme
Branżowy w 100% zautomatyzowany proces produkcji
6+1-fazowy Super Alloy Power II. Zwiększona trwałość i wydajność

SPERSONALIZOWANY STYL GRANIA
Oświetlenie Aura RGB. Tam, gdzie styl spotyka się z wydajnością

PRZYGOTUJ SIĘ NA OSTATECZNĄ ROZGRYWKĘ
Porty HDMI przyjazne dla VR. Zanurz się w doznaniach wirtualnej rzeczywistości


Ciesz się płynną i kompletną rozgrywką
Najlepsze combo dla maksymalnej płynności gry
GRAJ PO SWOJEMU
GPU Tweak II z XSplit Gamecaster
Podrasuj sprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami

XSplit Gamecaster
Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe podczas rozgrywki

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 8000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1657 MHz (1860 MHz w trybie Boost) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 2 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość 7680 x 4320;Liczba rdzeni CUDA: 1920;3x wentylator;Heat-Pipe |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17