ASUS GT740 2GB/128 DDR5 SL OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS GT 740 zapewnia wysoką wydajność multimediów i gier
- Przeznaczony dla overclockerów rdzeń o taktowaniu 1033 MHz zapewnia płynną rozgrywkę.
- Specjalny wentylator zapewnia ochronę przed cząsteczkami kurzu i zapewnia o 25% dłuższa żywotność w porównaniu z konstrukcjami referencyjnymi.
- Specjalny stop zastosowany w komponentach zasilających sprawia, że karta działa o 15% szybciej i ma 2,5-krotnie większą żywotność, niż modele referencyjne.
- GPU Tweak pozwala na zmiany częstotliwość zegara, napięcia, wydajności wentylatorów i o wiele więcej poprzez intuicyjny interfejs.
- GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności w czasie rzeczywistym - dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo.
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Typ chipsetu | GeForce GT740 |
| Typ chłodzenia | aktywny |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 2048 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1033 MHz |
| Taktowanie pamięci (rzeczywiste) | 1250 MHz |
| Taktowanie pamięci (efektywne) | 5000 MHz |
| Złącza zewnętrzne | |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze D-Sub | 1 szt. |
| Złącze DVI | 1 szt. |
| Złącze HDMI | 1 szt. |
| Cechy dodatkowe | |
| Obsługiwane standardy |
|
| Obsługa technologii AMD CrossFire/CrossFireX | Nie |
| Obsługa technologii NVIDIA SLI | Nie |
| Obsługa wielu monitorów | Tak |
| Obsługa HDCP | Tak |
| Low-profile (karta niskoprofilowa) | Nie |
| Śledzie Low-profile w zestawie | Nie |
| Obsługiwane funkcje |
|
| Pozostałe informacje | |
| Szerokość | 173,2 mm |
| Wysokość | 35,8 mm |
| Głębokość | 111,3 mm |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 1250 |
| Taktowanie rdzenia | 1033 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17