ASUS GTX670 4GB/256 DDR5 DIRECTCU II VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Funkcje grafiki GPU
|
|
Zasilana przez GeForce® GTX670 |
|
NVIDIA® GPU BoostWypróbuj granice możliwości karty graficznej GeForce GTX za pomocą NVIDIA GPU Boost. Rozwiązanie to dynamicznie zwiększa taktowanie, zapewniając najwyższą wydajność w każdej grze.. |
|
|
NVIDIA® Adaptive V-SyncUzyskaj coś więcej, niż tylko wyższą częstotliwość odświeżania obrazu. Innowacyjne rozwiązanie NVIDIA AdaptiveVerticalSync zapewnia maksymalną płynność obrazu podczas gry. Technologia ta dynamicznie dostosowuje współczynnik Vsync do aktualnej częstotliwości odświeżania obrazu, zapewniając doskonałą jakość obrazu.. |
|
Kompatybilność z NVIDIA® PhysX®Dzięki 10-krotnie szybszemu przełączaniu pomiędzy przetwarzaniem grafiki i fizyki, gracze mogą cieszyć się zaawansowanymi efektami specjalnymi eksplozji i realistycznym wyglądem postaci.. |
|
|
Obsługa SLITechnologia Multi-GPU zapewnia ekstremalne osiągi |
|
Obsługa NVIDIA® 3D Vision™ SurroundPrzekształć grafikę w setkach gier PC na stereoskopowy obraz 3D i ciesz się nią na trzech monitorach w rozdzielczości 5760x1080.. |
|
|
PCIE 3.0Zapewnia dwukrotnie większą przepustowość PCI drugiej generacji na pasmo dla szybszej komunikacji między procesorem a GPU. |
|
Obsługa Microsoft® DirectX® 11Akcelerowana procesorem graficznym teselacja DirectX 11 zapewnia bardziej realistyczną geometrię, dzięki czemu postacie w grach uzyskują nową jakość.. |
|
|
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 6008 MHz ( 1502 MHz GDDR5 ) |
| Taktowanie rdzenia | 915 MHz (Boost 980 MHz) |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | GPU Boost |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17


