ASUS GTX760 2GB/256 DIRECTCU II OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ekskluzywna innowacja firmy ASUS
![]() |
DirectCU IIO 20% niższa temperatura i dużo cichsza pracaPłaskie miedziane przewody cieplne bezpośrednio stykają się z powierzchnią procesora graficznego. Dzięki temu nadmiar ciepła jest szybko rozpraszany, co zapewnia o 20% niższą temperaturę i dużo cichszą pracę. |
Przetaktowanie do 1072 MHzLepsze osiągi i bardziej wciągająca rozgrywka dzięki taktowaniu zwiększonemu do 1072 MHz |
|
![]() |
Direct PowerWyjątkowy układ DirectCU Mini to także specjalna konstrukcja płytki drukowanej oraz modułu VRM z technologią Direct Power. W ten sposób zapewniona jest wysoka jakość niezawodnego zasilania GPU — czy to do grania, czy przetaktowania. Ponadto doskonała sprawność zmniejsza temperaturę płytki drukowanej nawet o 17%. |
GPU TweakIntuicyjne dostosowanie grafiki w czasie rzeczywistym.
|
|
![]() |
Ogromna pamięć 2GB GDDR5Wbudowana pamięć zapewniająca doskonałe wrażenia i najlepszą rozdzielczość |
| Model |
GTX760-DC2OC-2GD5 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Chipset |
NVIDIA GeForce GTX 760 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Porty wideo |
|
| Wielkość pamięci karty graf. | 2 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1006 MHz |
| Taktowanie pamięci | 6008 MHz |
| Taktowanie RAMDAC | 400 MHz |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy |
|
| Pozostałe parametry |
Wymagane dodatkowe złącze zasilania 8pin |
| Wymiary |
21,84 x 12,7 x 3,81cm |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 6008 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1072 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17


