ASUS GTX770 2048/256 DDR5 DIRECTCU II OC VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Idealna równowaga możliwości architektury 28nm, chłodzenia i cichej pracy
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 7010 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1058 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 2 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | DirectX 11;OpenGl 4.3 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17