ASUS K55VD-SX622H I3-3120M/4/500/GF610/W8 BIAŁY
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook 15.6", wyposażony w procesor Intel Core i3-3120M o częstotliwości taktowania 2.4 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną NVidia GeForce GT 610M. Wersja biała.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-3120M 2.4 GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GeForce GT 610M |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 3.0x1;USB 2.0x2;HDMI;RJ45;audio jack;VGA |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17