ASUS K56CM-XX008 I5-3317U/4/500/GT635M/BEZ SYS
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6", wyposażony w procesor Intel Core I5-3317U, z zainstalowaną pamięcią 2 GB RAM oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Geforce GT635.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | I5-3317U |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Geforce GT635 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1 x VGA;1 x RJ-45; 2 x USB 2.0; 1 x USB 3.0; 1 x Czytnik kart; 1 x Wyjście HDMI; 1 x Kamera |
| Dodatkowe informacje | Obudowa wykonana z aluminium. |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17