ASUS MX299Q AH-IPS UWHD 29" 60Hz 5ms LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ASUS Designo MX299Q Monitor - 29'' 21:9 Ultra szeroki QHD(2560 x 1080), IPS, System audio Bang & Olufsen ICEpower®, Bezramkowy
- Ekran LED bez ramki, o ultraszerokich proporcjach 21:9 i rozdzielczości 2560x1080, oferujący wspaniałe przeżycia kinowe i zwiększoną produktywność
- Wyświetlacz AH-IPS z kątem widzenia 178° zapewnia wysoką jakość obrazu i minimalizuje zniekształcenia kolorów
- Technologia ASUS SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower®, zapewnia dźwięk niezwykle wierny oryginałowi
- Gniazda DisplayPort, HDMI/MHL oraz dwukierunkowego DVI do podłączania wielu urządzeń.

Wspaniałe przeżycia kinowe
Ekran LED bez ramki, o ultraszerokich proporcjach 21:9 i rozdzielczości 2560x1080, oferujący wspaniałe przeżycia kinowe i zwiększoną produktywność.
Niesłychanie żywe obrazy
Wyświetlacz AH-IPS z kątem widzenia 178° zapewnia wysoką jakość obrazu i minimalizuje zniekształcenia kolorów.
Doskonały, wciągający dźwięk
Technologia ASUS SonicMaster, opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower®, zapewnia dźwięk niezwykle wierny oryginałowi.
Wiele opcji połączeń
Gniazda DisplayPort, HDMI/MHL oraz dwukierunkowego DVI do podłączania wielu urządzeń.
Proporcje obrazu 21:9 dają więcej miejsca na ekranie do pracy z kilkoma oknami obok siebie — jak w przypadku użycia drugiego monitora.
Rozdzielczość 2560x1080 oznacza także brak czarnych pasów nad i pod obrazem podczas oglądania szerokoekranowych filmów w formacie 2,35:1, gracze zaś mogą cieszyć się grami we wciągającej, panoramicznej postaci.

Panel AH-IPS z podświetleniem LED cechuje się ekstremalnie dokładnym odwzorowaniem barw, przez co MX299Q idealnie nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Kąty patrzenia wynoszące 178 stopni zapewniają też minimalne zniekształcenia koloru, co jest istotne, gdy obraz oglądany jest przez kilka osób jednocześnie.
Ekskluzywne opcje firmy ASUS zapewniają wysoką wszechstronność
Oprogramowanie ASUS MultiFrame
ASUS MultiFrame utrzymuje Twój pulpit w porządku, gdy posługujesz się kilkoma oknami naraz.
QuickFit Virtual Scale (Zgłoszony wniosek patentowy)
Jednym wciśnięciem klawisza możesz obejrzeć zdjęcia i dokumenty na ekranie w ich rzeczywistym rozmiarze przed wydrukowaniem albo skorzystać z siatki prowadnic, dzięki której możesz upewnić się, że wszystko jest wyprostowane i prawidłowe.
Technologia SPLENDID™ Video Intelligence
Technologia ASUS Splendid opiera się na systemie, który analizuje i ustala, co w danej chwili robi użytkownik i odpowiednio dostosowuje ustawienia monitora, aby zapewnić wierność kolorów i obrazu.
Bogata łączność
Ultraszeroki monitor kinowy ASUS Designo Series MX299Q 21:9 oferuje wiele interfejsów, by użytkownik mógł podłączyć szeroką gamę urządzeń multimedialnych. Wśród wejść wideo znalazły się gniazda DisplayPort, dwukierunkowego DVI i HDMI/MHL, przy czym MHL (złącze mobilnego HD) pozwala na użycie jednego kabla do przesyłania sygnału wideo i zasilania kompatybilnych smartfonów i tabletów.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast | 80 000 000:1 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | Cyfrowe (HDMI/MHL);Cyfrowe (Dual-link DVI-D);Cyfrowe (DisplayPort);Wejście audio |
| Montaż ścienny: | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock |
| Wymiary | 700.2x391x215.1mm |
| Waga | 5.5 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17