ASUS RADEON R7 240 4GB/128 DDR3 OC VGA PCX R7240-OC-4GD3-L
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Chłodzenie, które pozwoli Ci wygrać!
R7 240 to nowa, niezwykła karta graficzna firmy ASUS, która jest idealnym rozwiązaniem dla komputerów HTPC i zastosowań multimedialnych! Wyposażona w procesor graficzny Radeon R7 240, karta ta oferuje autorskie technologie dostępne tylko w produktach ASUS. Posiada odporny na kurz wentylator, dzięki czemu żywotność karty wydłużyła się o 25%; wyposażyliśmy ją również w autorskie komponenty technologii Super Alloy Power, by zapewnić jej najwyższą stabilność. R7 240 posiada łatwe w użyciu narzędzie do podkręcania GPU Tweak – wykorzystaj je, by wyzwolić pełną moc karty, a następnie udostępnij w Sieci rzeczywisty obraz Twojej rozgrywki!

Porty wejścia/wyjścia
- 1 x Bezpośrednia obsługa D-Sub
- 1 x Bezpośrednia obsługa DVI-D
- 1 x Bezpośrednia obsługa HDMI

Odporny na zakurzenia wentylator
O 25% dłuższa żywotność karty
Unikalny projekt wentylatora zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, zwiększając żywotność karty graficznej o 25%*
Super Alloy Power
Zwiększona wytrzymałość i lepsze chłodzenie
Specjalnie opracowany stop zwiększa wydajność, redukuje straty energii, zwiększa wytrzymałość i zapewnia niższa temperaturę pracy. Dławiki eliminują dźwięk brzęczenia przy pełnym obciążeniu, a kondensatory zapewniają żywotność rzędu 50 000 godzin - to 2,5-krotnie więcej, niż tradycyjne kondensatory.

GPU Tweak ze Streamingiem
Intuicyjne podkręcanie grafiki w czasie rzeczywistym
- Wyświetla szczegółowe informacje i bieżący stan karty w GPU-Z
- Synchronizacja taktowania i napięcia ułatwiająca przetaktowywanie
- Dodatek monitorujący w czasie rzeczywistym podaje szczegółowe dane o wielu parametrach
- Automatycznie sprawdza i aktualizuje wersje sterowników i BIOS-u
- Strumieniowanie widoku pulpitu do sieci w full HD

Natychmiast udostępniaj online
Narzędzie GPU Tweak streaming umożliwia użytkownikom udostępnianie aktywności z ekranu w czasie rzeczywistym – tak, aby inni mogli śledzić rozgrywkę na bieżąco. Mogą oni nawet dodać do okna strumieniowania przewijany tekst, zdjęcia lub obrazy z kamery.

Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 4 GB |
| Taktowanie pamięci | 900 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 770 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | DirectX 11.2;Rozdzielczość: 1920x1200 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17