ASUS T100HA-FU007T Z8500/2/64/W10
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niesamowite połączenie 2 w 1. Niezwykły czas działania na baterii!
T100HA o przekątnej ekranu 10,1 cala to urządzenie 2 w 1 w pełnym tego słowa znaczeniu. Laptop z odłączaną klawiaturą, który zamienia się w smukły (8,4 mm) i lekki (580 g) tablet z zainstalowanym systemem Windows 10! Dwa urządzenia w jednym niezwykłym opakowaniu. Prosta koncepcja, która jest zarówno elegancka, jak i wygodna. Musisz popracować? T100HA to wydajny laptop. Czas na relaks? Odłącz klawiaturę i korzystaj z poręcznego tabletu. Łatwo i bez problemów. Dodatkowo to jedyny produkt 2 w 1 z rewolucyjnym złączem USB 3.1 Type-C oszczędzającym czas. Dzięki baterii działającej do 12 godzin urządzenie jest zawsze gotowe do pracy i do rozrywki!
Smuklejsza obudowa. Lżejsza konstrukcja.
Tablet o wysokości 8,45 mm jest o 20% cieńszy niż poprzednik, a jego ciężar to zaledwie 580 g. Nawet po dołączeniu klawiatury T100HA ma tylko 18,5 mm wysokości i waży poniżej 1 kg. Już nigdy nie znajdziesz pretekstu, aby zostawiać go w domu. Zabieraj go wszędzie ze sobą.
12 godzin pracy na baterii!
Konstruując Transformer Book T100HA chcieliśmy mieć pewność, że będzie on niezwykły pod każdym względem, w tym także jeżeli chodzi o czas pracy na baterii. Wyjątkowy przenośny towarzysz zasługuje na wyjątkowe zasilanie. Dzięki baterii działającej do 12 godzin możesz mieć pewność, że będzie on w stanie sprostać Twoim mobilnym wymaganiom.
Inteligentniejsze złącze USB
Czasami mniejszy znaczy lepszy. Standardowe złącze USB jest świetne, ale może być niewygodne w użyciu. W przypadku T100HA zdecydowaliśmy się na najnowszą, uproszczoną wersję tego złącza, określaną jako złącze USB Type C. Jest ono dużo mniejsze niż standardowe złącze USB, ale ma dodatkową zaletę, polegającą na tym, że ma dwustronną wtyczkę Nie trzeba zatem zastanawiać się nad jej ustawieniem podczas podłączania urządzeń. Ponadto nadal można korzystać z możliwości USB 3.0 SuperSpeed , czyli prędkości transferu na poziomie dziesięciokrotnie wyższym niż w przypadku USB 2.0!
Doskonałe osiągi!
Transformer Book T100HA wyposażono w nowoczesny czterordzeniowy procesor Intel® ‘Cherry Trail’, który bez problemu poradzi sobie z codziennymi zadaniami, a także wydajny układ graficzny — do dwóch razy szybszy niż w przypadku urządzeń poprzedniej generacji! Wyjątkowa wydajność T100HA umożliwia bezproblemową pracę wielozadaniową i pozwala zrobić więcej w krótszym czasie.

Stworzony, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości Windows 10!
Windows 10 to nowy i udoskonalony system operacyjny, a łatwość obsługi czyni go idealnym wyborem w przypadku T100HA. Jest nie tylko przyjazny dla użytkownika, ale świetnie wygląda i zawiera elementy, dzięki którym Windows zdobył dużą popularność (na przykład menu Start). Ponadto posiada zainstalowane aplikacje Office Mobile oraz system Cortana* — Twoją osobistą asystentkę. *Tylko w wybranych krajach

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Intel Atom x5-Z8500 (4 rdzenie, od 1.44 GHz do 2.24 GHz, 2 MB cache) |
| Układ graficzny | Intel HD Graphics |
| Pamięć wbudowana | 4 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1280x800 |
| Aparat | 5.0 Mpix - tył;2.0 Mpix - przód |
| Łączność | Moduł Bluetooth;Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Złącza | 1x Micro HDMI;1x Micro USB;1x USB Type-C;1x Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart pamięci |
| System | Microsoft Windows 10 PL |
| Wymiary | 265x175x18 mm |
| Waga | 580g |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;Rozkładana pokrywa (360 stopni);Wbudowane głośniki stereo ;Wbudowany mikrofon |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17