ASUS Transformer Book T100TA-DK005H
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zainstalowany Pakiet Office Dom i Student
Dane techniczne
| Model | T100TA |
| Part Number | T100TA-DK005H |
| Procesor | Intel Atom |
| Częstotliwość procesora | 1,33 - 1,86 GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 32 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Kamera | 1,2 mln pikseli |
| Złącza | USB 3.0; microUSB; micro HDMI; Złącze Combo jack; microSD |
| Komunikacja | wi-fi;Bluetooth; |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 8060 mAh |
| Wymiary | 263 x 171 x 23,6 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, zasilacz, stacja dokująca z klawiaturą i dyskiem 500GB |
| Waga | 1,07 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17