ASUS X550CA-SI50304V I5-3337U/4/500/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klasyczny laptop to możliwości dostosowane do wykonywania codziennych zadań – zarówno rozrywki jak i pracy. Najnowsza propozycja to lżejsza wersja klasycznego laptopa pozwalająca cieszyć się wysoką wydajnością nawet przy wykonywaniu kilku zadań jednocześnie.
Komputer z procesorem Intel® Core™ to idealny sprzęt do szybkiej i wydajnej obsługi zadań wykonywanych na co dzień oraz multimedialnych jak gry, obróbka zdjęć czy oglądanie filmów. Zapomnij o mozolnym działaniu komputera. Już teraz możesz w szybki i intuicyjny sposób rozmawiać z najbliższymi, udostępniać im materiały, korzystać z rozrywki online, a także w pełni cieszyć się swoją kolekcją zdjęć i muzyki.
PięknoKlasyczny, ponadczasowy designNotebooki z serii ASUS X, zaprojektowane do codziennych prac wielozadaniowych oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Wykończenie koncentrycznymi okręgami i ozdobione wzorem podpórki pod nadgarstki dodają codziennej pracy z komputerem odrobinę wyrafinowania i elegancji. Smukły profil obudowy jest o 5% mniejszy niż w poprzednich notebookach z serii X, a mimo to wciąż mieści panel z intuicyjnym, wielopunktowym sterowaniem gestami Smart Gesture, gniazdo USB 3.0 do szybkiego transferu danych oraz technologię IceCool utrzymującą nadgarstki w chłodzie. |
|
|
WydajnośćPłynne działanieWyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w procesor Intel® Core™ i5, funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami. |
|
|
DźwiękPrecyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżyciaNa większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X. |
|
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5 3337U 2x1,8Ghz(turbo 2,7GHz),3MB Cache,64bit,HyperThreading |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 4000 |
| Napęd optyczny | DVD-Super Multi DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;1x RJ-45;Czytnik kart pamięci;DC-in |
| Dodatkowe informacje | błyszcząca powierzchnia matrycy |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17


